Z Hrubieszowa do Chełma. Awans nauczycielki

  • 04.09.2020, 06:00
  • par
Z Hrubieszowa do Chełma. Awans nauczycielki
Beata Tomaszczuk, nauczycielka Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie, od 1 września jest dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 8 w Chełmie.

Beata Tomaszczuk ostatnio pracowała jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSz nr 1 w Hrubieszowie, wcześniej uczyła tam także jęz. polskiego i etyki. Beata Tomaszczuk jest absolwentką Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim, a także filozofię kultury i nauki o kulturze na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS. Jest absolwentką studiów dietetyka i planowanie żywienia” w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Pełni także mandat radnej gminy Hrubieszów.

Do Urzędu Miasta w Chemie przeniosła się sekretarz powiatu hrubieszowskiego Anna Misiura.  Dlaczego? O tym przeczytasz w nowej Kronice Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (66)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Danusia
Danusia 10.09.2020, 19:36
Brawo. Gratulacje.
Uczennica
Uczennica 09.09.2020, 10:27
Gratulacje Pani Beatko. Życzę wielu sukcesów w nowej pracy.
Wyborca
Wyborca 07.09.2020, 19:14
Takie narzekania Radnej na Zająca, no i co wiecęcej dla Dziekanowa zrobiła, tak miało być wspaniale.
M. Kata Rakta
M. Kata Rakta 07.09.2020, 19:24
Peter co ci jest?
Gratulacje
Gratulacje 07.09.2020, 10:22
Boli zieloną zarazę, że stołki im spod du.y uciekają, przecież to uni tylko w imię linii partyjnej ZSL mogą awansować, a tu zonk i gorzkie żale w komentarzach.
Oprysk na zarazę
Oprysk na zarazę 15.09.2020, 10:38
Zaraza jest ten co takie głupoty wypisuje jak Ty szkoda czasu dla Ciebie....
Adrian
Adrian 07.09.2020, 09:06
Moje gratulacje. Były uczeń.
dwójarz
dwójarz 07.09.2020, 07:20
Zmieniły się tylko nazwiska ,Beata na stanowisku pozostała :)
Ada
Ada 06.09.2020, 19:26
Część komentujących uprawia tzw. fejk-alia. Oczywiście próbując Pani dołożyć. Część to pewnie po fachu, część znajomi. Pani Beato nie zważać. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
wiki
wiki 07.09.2020, 08:34
Karawana czego?
#wera
#wera 07.09.2020, 08:55
Zielonej, tęczowej i komuszej głupoty.
money
money 06.09.2020, 13:42
Najważniejsze aby w kościele w pierwszym rzędzie siedzieć. Ktoś wytłumaczy mi jak ktoś kto nie potrafi zarządzać budżetem domowym może zarządzać budżetem szkoły? Takie numery tylko w PiS.
Jwsteś
Jwsteś 09.09.2020, 08:56
Mężem tej pani że wiesz o budżecie domowym, czy tak walnąłeś jak łysy w beton wyssane z palca brednie zielonej zarazy.
K
K 06.09.2020, 15:36
Money somsiadka z Moroczyna?
Trzeszczańczyk
Trzeszczańczyk 06.09.2020, 09:00
Gratulacje Pani Beato
Wyznawcy
Wyznawcy 06.09.2020, 05:23
Zielonej zarazy i POKOmuniści zieją mową nienawiści w komentarzach, za mało im stołków Serafinów, Barczuków i wiele, wiele innych intratnych dla swoich posadek, a tyle lat obsadzali teraz są jak widać w komentarzach w szoku i amoku partyjnym.
przyspieszymy to
przyspieszymy to 05.09.2020, 14:25
Skompromitowani zdrajcy teraz ręka w rękę z Józefem i plują dookoła. Już Pani Anita Gargas z Wami zrobi porządek. Nadzór prokuratory krajowej macie na bank.
sommsiad
sommsiad 05.09.2020, 12:12
Beatko dlaczego podkolorowałaś swoje CV? Przecież zrobiłaś podobno jakieś podyplomowe z nauki języka a nie filologię. Filolog musi ukończyć studia magisterskie. Nigdy też nie uczyłaś polskiego bo za mało miałaś umiejętności. Nie lepiej powiedzieć, że tak naprawdę to jesteś specjalistką od makijażu? To przez ostatnie lata było twoim najważniejszym zajęciem. Nieprawdaż? PiS nie sprawdza kogo tam promuje? Będzie się działo, oj będzie w tej szkole. Makijażystka pełniąca obowiązki dyrektora. Dlaczego nie startowałaś w konkursie? Tylko z nadania partyjnego, podobnie jak nowa dyrektorka Cukrowni Wartkowice. Dojna zmiana ma się dobrze. Wstyd! Teraz możesz już minusować ale prawdy nie zmienisz. W Polsce tylko wyznawcy PiS otrzymują frukty. Szok. Mimo wszystko powodzenia. Pokaż na co Ciebie stać:) dobrze wiemy na co.
Bosak
Bosak 05.09.2020, 13:29
Tak to prawda frukty otrzymują wyznawcy PiS i PSL. Na przykład taki Kronikarz Hrubieszowski Jan Kowalski otrzymał frukt w Uchaniach a później w Werbkowicach. Wcześniej zanim go Józef wykopał z urzędu frukty zapewniał mu PSL.
Pies
Pies 05.09.2020, 13:11
Ania siądź wreszcie na tyłku.
Salka
Salka 05.09.2020, 13:39
Ona teraz przyjaciółka z Miśkiem. Kandydatka na dyrektora szpitala. Ciekawi mnie tylko kiedy zmiana starosty na kumatą osobę.
pytam
pytam 05.09.2020, 12:27
Ach ta zazdrość. Jak uskrzydla co poniektóre/których! Sam/sama często bierny, mierny, wierny - ale tutaj bryluje w fejkach. Zaprezentuj się sommsiad w komentarzach na fb hrubie. Poznamy czy faktycznie smmsiad.
kaka
kaka 05.09.2020, 12:04
Obie wystartują do Parlamentu.
Iwo.
Iwo. 05.09.2020, 13:13
Anka już wszędzie startowała. Został jej tylko konkurs na żula roku.
praktyk
praktyk 05.09.2020, 11:22
Gratulacje. Niech tam zostanie jak najdłużej, nauczyciele i młodzież w Hrubieszowie odpoczną od niej. Podejrzewam jednak, że wróci z podkulonym ogonem niestety.
A fe,
A fe, 05.09.2020, 11:32
zazdrośnik,
kandydat na wójta
kandydat na wójta 04.09.2020, 22:06
Pozi, Joker, ten od koni, Gienek toż to patologia. Nikt ich nie szanuje. W komentarzach mocni w działaniu lebiegi i tyle. Beata sukcesów życzę.
redek
redek 05.09.2020, 11:16
Oczywiście kandydat na wójta. Zgadzam się z Twoim komentarzem. Pozi miał okazję już się wykazać - był przecież posłem.
red
red 04.09.2020, 20:39
Zawiść, zawiść, zawiść.
Halinka
Halinka 04.09.2020, 19:20
Brawo Pani Beato!
ciekawy
ciekawy 05.09.2020, 10:10
Brawo co? Nominacji partyjnej?
Słewek
Słewek 04.09.2020, 16:58
Anka przestań!
Jadzia
Jadzia 04.09.2020, 16:54
Gratulacje Pani Beato. Sukcesów.
FanBoy
FanBoy 04.09.2020, 16:32
Typowa beemka czytaj BMW. Bierna, mierna ale wierna.

Pozostałe