Nowe wydanie Kroniki Tygodnia już od wtorku w sprzedaży

  • 31.08.2020, 17:41
  • Kronika Tygodnia
Nowe wydanie Kroniki Tygodnia już od wtorku w sprzedaży
We wtorek, 1 września ukaże się kolejny numer Kroniki Tygodnia. Warto po niego sięgnąć, a później czytać, czytać i czytać. Znajdziecie w tym wydaniu wiele ciekawych tematów.

>>>> Początek września to zmiany w zasadach parkowania w rejonie Starego Miasta w Zamościu. Trzeba będzie kupować bilety. Na których parkingach wprowadzono opłaty?

>>>> Bez wody bieżącej, łazienki, kanalizacji, w zagrzybionym po sam sufit mieszkaniu pani Bożena samotnie wychowuje syna.

>>>> Baseny przy zalewie w Krasnobrodzie kosztowały duże pieniądze i były popularne. W tym roku ich nie otwarto. Co będzie w przyszłości?

>>>> Jest ważna decyzja w sprawie spalarni odpadów w Zamościu. Czy inwestycja dojdzie do skutku?

>>>> O patriotyzmie, potrzebie istnienia silnego i sprawnego państwa rozmawiamy z Januszem Woźnicą, emerytowanym nauczycielem historii, senatorem RP I i II kadencji.

>>>> 1 września to pierwszy dzwonek, ale nie wszystkie szkoły rozpoczną rok szkolny w trybie stacjonarnym.

>>>> Swój podatek PIT w Tomaszowie Lubelskim rozlicza tylko 83 procent mieszkańców. Wiemy dlaczego.

>>>> Konflikt w Werbkowicach. Wójt Skubis-Rafalska chce rozwiązać umowę o pracę z sekretarzem gminy Tomaszem Ożogiem.

>>>> Były plany łączenia MDK z Muzeum Ziemi Biłgorajskiej. Póki co powołano nową dyrektor jednej z placówek. Co nastąpi w przyszłości?

>>>> Jak Boga wykorzystywano w wojennej propagandzie? Przeczytacie na naszych stronach historycznych.

>>>> Które drużyny awansowały do ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu zamojskiego? Te i inne doniesienia z regionalnych boisk w nowym wydaniu.

To jedynie ułamek tego, o czym piszemy w tym numerze. Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe