I po fabryczce

  • 25.08.2020, 12:52
  • m
I po fabryczce Fot. KPP w Zamościu
Ponad 1000 gilz papierosowych, kilka kilogramów krajanki tytoniowej oraz sprzęt do produkcji papierosów znaleźli policjanci w mieszkaniu 57-latka z gm. Komarów Osada.

Policjanci z Łabuń dowiedzieli się, że 57-letni mieszkaniec gminy Komarów Osada nielegalnie produkuje papierosy i ma w domu duże ilości krajanki tytoniowej. Sprawdzili tę informację. Przeszukali mieszkanie 57-latka. Znaleźli tam ponad 1000 gilz papierosowych, ponad 4,5 kg krajanki tytoniowej i kilkanaście gotowych już papierosów. Była tam również maszynka do robienia papierosów.

Mundurowi wszystko zabezpieczyli i zabrali na posterunek.

57-latek wkrótce usłyszy zarzuty, odpowie za wytwarzanie wyrobów tytoniowych bez wymaganego wpisu do rejestru producentów. Za popełnione przestępstwo grozi wysoka grzywna, ograniczenie wolności albo kara pozbawienia wolności do 1 roku, a także przepadek zabezpieczonego towaru.

 

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Byk
Byk 02.11.2020, 12:06
Ochi sprzedal wiec musielismy interweniowac, nie moglismy dluzej waluaowac

Pozostałe