To już otwarta wojna (TYLKO W GAZECIE)

  • 25.08.2020, 07:06
  • Mariusz Parol
To już otwarta wojna (TYLKO W GAZECIE)
Sekretarz gminy Werbkowice zapowiada, że pozwie wójt za oszczerstwa i pomówienia.

Wójt Werbkowic Agnieszka Skubis-Rafalska zakazała sekretarzowi gminy Tomaszowi Ożogowi uczestnictwa w obradach gminnego samorządu. Ponoć ogranicza mu dostęp do dokumentów. Przed radnymi gminy obarczyła Ożoga winą za niewywiązywanie się z obowiązków. – To kłamstwa. Wójt przez różne swoje decyzje lub ich brak doprowadza do narastających problemów w urzędzie i gminie – mówi sekretarz.

Jak sytuację ocenia wójt i co ma do powiedzenia sekretarz? Które z nich ma rację? O co w tym wszystkim chodzi? Przeczytaj w Kronice Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (109)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
casual
casual 10.09.2020, 19:59
A co to za gajer? Gdzie takie się kupuje?
Orka 😊 😊
Orka 😊 😊 05.09.2020, 15:47
Czerwony słodki melon 😊 😊 😊 😊

Z wierzchu zielony w środku czerwony.

https://www.youtube.com/watch?…
lhr
lhr 04.09.2020, 20:57
Joker kiedy zrobicie ład i porządek w wydziale komunikacji?
Jan
Jan 04.09.2020, 20:51
Wójtowej nie popieram, ale tego Pana po prostu nie znoszę. Danusia na Wójta!
Men in Red
Men in Red 02.09.2020, 23:37
Szeryf? Tak nie wygląda szeryf.
Bożena
Bożena 02.09.2020, 15:56
PiS można zdradzić dwa razy.
Pierwszy i ostatni.
Zdradzili
Zdradzili 05.09.2020, 04:23
I co dalej są w PIS 2 mies mija , czasu nie było.
Katarzyna W
Katarzyna W 31.08.2020, 13:42
Komuś śmigło urwało?
Kryształ
Kryształ 31.08.2020, 13:45
Nie komentujcie zachowań Jokera. Co nas obchodzi ten bezrobotny człowiek.
Aga
Aga 30.08.2020, 18:11
Te Joker przestań się lansować.
Anka
Anka 30.08.2020, 13:28
Ciekawe czy dostrzegł swoją śmieszność? Żenada.
Dorotka
Dorotka 30.08.2020, 12:13
A co poseł nie może pomóc? Może jakieś "nocne rozmowy Polaków"?
Haha.
paskuda
paskuda 30.08.2020, 16:55
To udko do udka i kolanko do kolanka. Ławeczka,noc,,ognisko i my...
AK-47
AK-47 28.08.2020, 09:09
To nie otwarta wojna.
To strzał z kapiszona w wykonaniu Jokera. Jako znany manipulator w ten sposób odsuwa od siebie winę za własną nieudolność.
Weź Pan wreszcie odejdź z naszej gminy.
Gozdów
Gozdów 28.08.2020, 12:59
Sam się nie zatrudnił , radni bili pokłony więc niech połkną tą żabę , przewodniczący rady w szczególności , to taki intiligent, ma pojęcie jak snopki wiązać
veni vidi vici
veni vidi vici 27.08.2020, 08:08
RED JOKER
radny
radny 26.08.2020, 21:02
To że sekretarz chodził na sesji rady gminy ja po oborze to nie jest wina rady a tylko jej przewodniczącego, który mu na to pozwolił.Proszę nie obrażać radnych którzy nie mają wpływu na jej przebieg.
Tratatata
Tratatata 27.08.2020, 07:22
Wszyscy widzieli jak miałeś odwagę i złożyłeś wniosek przeciwny, masz prawo w każdej chwili i to jest wasz wpływ na przebieg sesji, to wy decydujecie w głosowaniu co ma robić Wójt i przewodniczący. zapomniałeś do czego zostałeś wybrany.A nie teraz wybielasz się udajesz bezradnego i zganiasz winę na innych. Zastanów się jakie bzdury wypisujesz. Anonimowo każdy teraz mądry, Ujawnij się wybrany zostałeś jawnie do reprezentowania mieszkańców i ich interesów. Brak odwagi?Siedziałeś jak mysz pod miotłą.
Maniery
Maniery 26.08.2020, 21:50
Teraz wyznacznikiem kultury jest przychodzenie na sesję bez zaprószenia.W gminie Trzeszczany Pani Starosta i świta wtargnęła bez zaproszenia .Nasz przewodniczący zareagował na zaistniałą sytuację.Teraz jeden Radny ma mu za złe zachowanie..Mi się zdaje że to co ma miejsce,to jest korono ***ec lub krzyk desperacji.
Brak słów
Brak słów 26.08.2020, 14:27
Lot w kosmos proponuję dla wszystkich pseudo samorządowców. Widać zacofanie , kupowanie stódiuw wszy chełmy fili kule i umcy-esy. Żenada . Zróbcie w tym powiecie i gminach atrakcję nie muzeum, ale real, zapewniam że i chętni się znajdą żeby zapłacić. Tv już się interesuję ewenementem samorządu w skali kraju.
TZ
TZ 26.08.2020, 10:40
Czy Pani wójt wcześniej nie promowała tego Pana? Może się mylę, ale wsparcia MS zbyt wielkiego w powiecie nie miała. Mleko się rozlało. Nad czym płakać.
Piaskownik z Podhorzec
Piaskownik z Podhorzec 26.08.2020, 10:48
Gdyby go wcześniej wywaliła to spokój by był w powiecie i gminie do dzisiaj. Dlaczego? Bo...kredyty,kredyty i ...kredyty.
Pijak i złodziej. Bo każdy pijak to złodziej :)
Pijak i złodziej. Bo każdy pijak to złodziej :) 26.08.2020, 10:17
A może by tak odtworzyć radnym na sesji film z wznoszenia toastów przez Jokera i smalenia sztakana pigwówki duszkiem za zdrowie Sławka słynnego zbawcę hrubieszowskiej ochrony zdrowia :)
Karateka
Karateka 26.08.2020, 10:09
Jak to było? Najgorsza kancelaria prawnicza? Oj Panie Joker vel Jan Kowalski poniosło Pana kolejny raz. Pan jest niezrównoważony. Dziwnie Pan się zachowuje. Ciekawi mnie tylko czy rodzina popiera takie Pana zachowania? Przecież śmieją się z Pana prawie wszyscy. Jest Pan niewiarygodny.
Przesada
Przesada 26.08.2020, 09:06
No nie?! Śmiechu warte, on pozwie panią wójt o pomówienia i oszczerstwa. Żeby kogoś pozywać to naipierw samemu trzeba być w porządku. Zapomniał już jak szkalował wszystkich wokół? I jeszcze to opisywał jako kronikarz kowalski. Sam zdrajca i szuja oszukał wszystkich w PiS, włącznie z premierem Sasinem, że nie poprze wniosku o odwołanie pani Symczuk i co krasnoludek za niego zagłosował na "tak"? A kto podpisał się pod wnioskiem o odwołanie z funkcji v-ce przewodniczącej rady pani Danusi Muzyczki, może sama pani Danusia? Facet opamiętaj się! Niszczysz wszystkich, nawet tych, którzy dotychczas tobie sprzyjali, czy właśnie to jest twoim jedynym celem w życiu ?
Stiwen Spilberk
Stiwen Spilberk 25.08.2020, 22:08
Piszę from Choliłud, jestem interested tym man w red garnitur. Mam dla niego rola w muwi "Zemsta pomidora".
,,,
,,, 26.08.2020, 11:08
რა არის წითელი კაცი
PanPan
PanPan 26.08.2020, 13:03
Witamy Gruzinów. Ten czerwony człowiek to taka nasza lokalna pacynka - szerzej znany jako Joker.
მოგესალმებით ქართველებო. ეს წითელი კაცი ჩვენი ადგილობრივი მარიონეტია - უკეთესად იცნობენ ჯოკერს.
Ukaz 2/2020 Polsza
Ukaz 2/2020 Polsza 26.08.2020, 10:29
Zdrastwujtie, priwiet. Ja piszu iz Mosfilma z Moskwu. Skolko diengów pobierał etot cziełowiek iz krasnoarmiejskiej szubie za występa? My by chotili jewo zatrudnitsja za kupu diengów. My podkupim jewo i zapłatim bolszie diengów czem Choliłud.
Kонтакт: пл. Дзержинского 2 (пл. Лубянка 2), Москва.
Andy
Andy 25.08.2020, 22:36
Who is this clown in a red suit?Dealer?
Rapaparer
Rapaparer 25.08.2020, 21:53
On był samotny, jej było źle
Gdzieś w Werbkowicach poznali się
On się zakochał ze samych zdjęć
Bo tam rusałka, dziewczę na pięć
Szczęka mu spadła aż pod sam stół