WyPiSał się z partii (TYLKO W GAZECIE)

  • 25.08.2020, 06:12
  • lew
WyPiSał się z partii (TYLKO W GAZECIE)
Szef struktur gminnych PiS w gm. Aleksandrów, Józefów i Tereszpol złożył rezygnację

Uważa, że w strukturach partyjnych działają osoby, które własną karierę stawiają wyżej niż los zwykłych ludzi. Dlatego powiedział: „Dość”. Mowa o Łukaszu Potockim, przewodniczącym struktur gminnych PiS w gm. Aleksandrów, Józefów i Tereszpol, który złożył rezygnację z członkostwa w partii. Razem z nim odeszły cztery osoby.

Jak do tego doszło? Jak swoją decyzję uzasadnia Łukasz Potocki? Co dalej z PiS w powiecie biłgorajskim? Przeczytaj w Kronice Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
?
? 26.08.2020, 10:33
Wywalić ch .ama Warzochę z Tyszowieckiego PiS i PUK-u to będzie zmiana na lepsze . Byle do wyborów a miotła pójdziw w ruch.

Pozostałe