W gronie mianowanych

  • 18.08.2020, 11:24
  • m
W gronie mianowanych
Katarzyna Pawlik dołączyła do grona nauczycieli mianowanych w gminie Tomaszów Lubelski.

Katarzyna Pawlik jest nauczycielem geografii, biologii, przyrody i rewalidacji w Szkole Podstawowej im. Ordynacji Zamoyskiej w Sabaudii.

Akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego odebrała 17 sierpnia w Urzędzie Gminy Tomaszów Lubelski z rąk wójta Marzeny Czubaj – Gancarz, w obecności Dyrektora SP w Sabaudii – Grzegorza Gwozdy oraz Kierownika GZEAS – Roberta Puźniaka.

Nauczyciel mianowany to trzeci stopień awansu zawodowego. Zdobywają go nauczyciele kontraktowi, którzy odbędą trwający blisko trzy lata staż i zdadzą egzamin końcowy przed komisją powołaną przez Wójta.


 

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe