Narkotyki w busie. Właściciel firmy przewozowej zatrzymany.

  • 14.08.2020, 13:18
  • m
Narkotyki w busie. Właściciel firmy przewozowej zatrzymany.
Sobie znanymi sposobami kryminalni z Tomaszowa ustalili, że w dwu busach, które jadą przez Tarnawatkę mogą znajdować się narkotyki. Zatrzymali busy do kontroli. W jednym z nich znaleźli 23 gramy mefedronu. Ponadto w garażu właściciela busów były wyroby tytoniowe bez polskich oznaczeń skarbowych akcyzy.

Busem w którym znaleziono mefedron kierował 31-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka, właściciel firmy przewozowej. W związku z ujawnieniem narkotyków przy mężczyźnie, jak zawsze w takiej sytuacji, przeszukano jego miejsce zamieszkania. Tam w garażu zabezpieczono blisko 244 paczek papierosów bez polskich oznaczeń skarbowych akcyzy.

- Mężczyzna powiedział, że narkotyki należą do niego i ma je na własny użytek. Mieszkaniec gminy Tarnawatka usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Za przechowywanie wyrobów akcyzowych w tej ilości, gdyż jest to wykroczenie, grozi mu kara grzywny. 31-latek był już wcześniej karany za inne przestępstwa kryminalne.- mówi Agnieszka Leszek, rzecznik prasowy KPP w Tomaszowie Lubelskim.


 

m

Podziel się:Pozostałe