O 71 kilometrów za dużo

  • 13.08.2020, 10:33
  • m
O 71 kilometrów za dużo
37- latek z Lublina mknął autem przez Czernięcin Główny z prędkością 121 km/h. Przekroczył dopuszczalną prędkość o 71 km/h. Skutek? Na trzy miesiące stracił prawo jazdy, dostał mandat i punkty karne.

 

W środę 12 sierpnia około godziny 17.30 37-latek z Lublina pędził osobowym renault przez Czernięcin Główny(gm. Turobin).. A że przekroczył dopuszczalną prędkość o 71 km/h zatrzymali go policjanci. Zabrali mu prawo jazdy. Ukarali go też mandatem i punktami karnymi.

- Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. - przypomina policja i apeluje do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.


 

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marko
Marko 13.08.2020, 13:55
Tytuł mylący. Kilometr nie jest jednostką prędkości

Pozostałe