Szczebrzeszyn: Złodziej z myjni odnalazł się w... areszcie

  • 12.08.2020, 11:42
  • ak
Szczebrzeszyn: Złodziej z myjni odnalazł się w... areszcie Fot. policja.pl
W miesiąc po kradzieży policjanci ze Szczebrzeszyna ustalili, kto w czerwcu okradł myjnię samochodową. Złodzieja znaleźli w areszcie śledczym w Lublinie. 40-latek bez stałego miejsca zamieszkania trafił tam w lipcu za inne przestępstwo.

Kradzież gotówki z metalowej szafy w myjni samochodowej w Szczebrzeszynie zgłoszono w pierwszej połowie czerwca. Właściciel poinformował, że zniknęły trzy kasetki z monetami. Swoje straty oszacował na ok. 1500 zł.

Zaczęły się poszukiwania złodzieja. Były oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczanie śladów, przesłuchania świadków i wytypowanie sprawcy. Pozostało ustalić, gdzie się on obecnie znajduje. 

40-latka z bogatą przeszłością kryminalną policjanci namierzy w areszcie śledczym w Lublinie, gdzie mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania trafił w lipcu za inne przestępstwo. Tam we wtorek, 11 sierpnia został przesłuchany. Jego konto “wzbogaciło” się o kolejny zarzut. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe