Wypocznij z Kroniką Tygodnia. Finał

  • 11.08.2020, 17:14
  • Kronika Tygodnia
Wypocznij z Kroniką Tygodnia. Finał Fot. freeimages.com
"Kronika daje chwile wytchnienia, wiem co się wokół dzieje i jak się świat zmienia" napisała pani Joanna Poździk ze Szczebrzeszyna. To jedno z haseł, które wpłynęło na nasz konkurs „Wypocznij z Kroniką”. Ogłaszamy wyniki.

Zasady konkursu były proste. Trzeba było wyciąć pięć kuponów drukowanych w "Kronice Tygodnia" i napisać dlaczego lubicie czytać Wasz tygodnik. Zasypaliście nas kuponami. . „Promujecie Zamojszczyznę w ciekawy, atrakcyjny sposób – ukazując jej urokliwe zakątki, zabytki, ludzi i działaczy dla regionu – napisała pani Barbara z Łaszczówki. "Jest rzetelna, ciekawa obiektywna" – napisała Anna z Wisłowiec.  „Kronika to skarbnica wiedzy, co słychać w kraju i u sąsiada za między” napisała pani Marzena z Ulhówka.

A kto znalazł się na liście laureatów? Kto pojedzie na wycieczki? Lista laureatów naszego konkursu w nowej Kronice Tygodnia

 

 

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe