Hrubieszów: Kosakowski wraca do polityki

  • 12.08.2020, 08:03
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Kosakowski wraca do polityki
Zdzisław Kosakowski będzie nowym radnym powiatu hrubieszowskiego. Zapowiada, że chce doprowadzić do rozliczenia kilku inwestycji powiatowych i wyjaśnić kto odpowiada za aferę z wysypiskiem śmieci w Strzyżowie.

Wniosek o zwołanie obrad Rady Powiatu Hrubieszowskiego złożyło pięcioro radnych (Marcelina Pogódz-KukiełkaDanuta Muzyczka, Małgorzata WojturskaWojciech Sołtysiak i Jan Mołodecki). Przewodniczący rady Michał Miścior zwołał obrady na 10 sierpnia, na godz 16.

Więcej o politycznej sytuacji w Radzie Powiatu hrubieszowskiego przeczytasz w nowej Kronice Tygodnia.

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dr
dr 11.09.2020, 23:35
oj, to będziemy mieć zalew w Turkowicach
Ile
Ile 18.08.2020, 08:43
Osób szło z przekazem na radnego rozliczenia J.K i jego śmieci ,kopalń piasku i wiele innych przekrętów i co ? Nic zero, nul , to kity i bujdy dla nas aby wejść, a potem środkowy palec.ZSL tylko śmieje się z takich obiecanek.
O!
O! 23.08.2020, 11:57
To prawda, a najbardziej chciał rozliczać "tych złodziei z PSL" pan Tomasz Ożóg. To przecież jego słowa i co nie przeszkadza mu teraz wspólne rządzenie z gumofilcami?
Tylko pytanie co on ma do powiedzenia w tym marionetkowym zarządzie? Myślę, że nic bo był tym dwunastym niezbędnym do przejęcia władzy przez Józefa K.
Sam Franz Kafka nie wymyśliłby takiego scenariusza.
jawa
jawa 19.08.2020, 09:42
Panie Zdzisławie,prosimy żeby nas mieszkańców nie zawieść.
Nemrod
Nemrod 16.08.2020, 17:18
Trzymamy za słowo rozliczyć za wszystkie przekręty i za to co mogło być zrobione i nie zostało zrobione.
Gratulacje
Gratulacje 14.08.2020, 10:14
Bardzo szanuję Pana Zdzisława. Klasa sama w sobie. Jestem spokojniejszy o powiat. Żaden przekręt nie przejdzie dopóki w radzie jest Pan Kosakowski.
Rex
Rex 16.08.2020, 11:23
To człowiek, który traktuje poważnie mieszkańców,wyborców,prawo,urząd i funkcję,którą pełni.
Lewak
Lewak 13.08.2020, 19:50
Pani Symczuk była dobrą Starostą. Zrozumiałbym gdyby Starostą wybrano Pana Kuropatwę, Katę, Fornala, Kosakowskiego a nawet Miściora, ale nigdy nie pojmę, że radni wybrali Panią Karpiuk. Jak do tego doszło? Dziwię się zarówno radnym PSL jak i PiS którzy ją poparli.
gosc
gosc 16.08.2020, 10:30
przynajmniej lepsza od symczuk. Symczuk teraz nikt nigdzie nie chce. szukają jej stołka na gwałt. Na razie utrzymuje ją miasto zamość. siedzi w urzędzie miasta i nic nie robi. Aż się dziewczyny z wydziału pozyskiwania funduszy śmieją.
KGW i HGW
KGW i HGW 17.08.2020, 12:47
Anka jest najlepsza i nikt się z niej nie śmieje hahahaha.
Dyrektorem szpitala się zamaniło być? Niedoczekanie.
W czym goscu
W czym goscu 17.08.2020, 11:20
Lepsza, że mieszka w powiecie Zamojskim, czy udowodnieniem swoich niekompetencji i 3 starosta Barczuk, tu cały powiat się śmieje, a okoliczne boki zrywają , zajadów dostali i kolki brzusznej ze śmiechu. A dziewczynom z wydziału pozyskiwania funduszy ser wystarczy do śmiechu.
Ankaijejpieseł
Ankaijejpieseł 16.08.2020, 13:34
Anka nie świruj patafiana.
trg
trg 21.08.2020, 16:22
co to za Anka, czyzby tajemnica?
Iwo.
Iwo. 21.08.2020, 22:10
No po nazwisku nikt nie napisze bo się boi. To kobieta demolka. Bez zasad. Taki babochłop metr pięćdziesiąt w kapeluszu.
Antyhomofob
Antyhomofob 16.08.2020, 11:02
Faktycznie na gwałt? I to na stołku? Przecież to mowa nienawiści i seksizm w czystej postaci.
Trzeszczańczyk
Trzeszczańczyk 13.08.2020, 10:17
Przynajmniej uczciwy z klasą i honorem a nie jak ci....
Uczciwy
Uczciwy 03.09.2020, 07:19
Komunista z honorem bronił PZPR z klasą popierał Stan Wojenny i bandytę Jaruzela , patrz obecnie Łukaszenka.
Terenia
Terenia 12.08.2020, 09:54
Wysoka kultura osobista, doświadczenie i znajomość funkcjonowania samorządu. Mieszkańcy powinni się cieszyć.
Józek na co czekasz?
Józek na co czekasz? 12.08.2020, 09:43
Podobno 7 radnych poprze odwołanie rady dzięki czemu całość władzy przejdzie w ręce PSL, bo oni nie chcą stanowisk dla siebie. Taka tam małą zemsta na rozłamowcach. Będzie się działo.
Nie dla PSL
Nie dla PSL 12.08.2020, 09:17
To dobra wiadomość dla mieszkańców powiatu. Bardzo kompetentna osoba. Co do Pani Leckiej która złożyła mandat radnej na znak protestu wobec działań niektórych radnych to ma u mnie dozgonny szacunek. Panie Kosakowski społeczność powiatu liczy na Pana. Powodzenia.
Pamiętamy
Pamiętamy 12.08.2020, 09:13
IPN zatrudniony w aparacie partyjnym PZPR,1984 naczelnik gminy Trzeszczany,przeszkolenie partyjne wieczorowy Uniwersytet Marksizmu- Leninizmu 1979r, źródło KW PZPR w Zamościu 1/15.
No tak...
No tak... 12.08.2020, 14:42
Czy to ma się w jakis sposób do kultury osobistej,politycznej,kompetencji i merytoryczności? Ten pan nie wypiera się swoich lewicowych poglądów w przeciwieństwue do dwóch radnych,którzy nie potrafią się określić krążąc między partiami i ugrupowaniami sprzedając swoich kolegów i towarzyszy zmieniając swoje poglądy w zależności od koniunktury. Panie MM i panie TO to o was.
No tak...
No tak... 12.08.2020, 13:00
A jak tam Uprawa?0
Sylwek
Sylwek 12.08.2020, 16:44
Uprawa, Sęk ma się dobrze. My rzondzom!
rd
rd 12.08.2020, 09:23
Sprawdźcie dyrektorów podległych wam jednostek.
Bzdura
Bzdura 12.08.2020, 09:18
Nie ma to nic do rzeczy. Tomek nie kompromituj się.
rd
rd 12.08.2020, 09:04
Były starosta. Dawno temu.
rd
rd 12.08.2020, 09:24
To zna się. Mniej będzie naruszania procedur.
Obiektywny
Obiektywny 12.08.2020, 08:59
Dobrze,że kompetentny i doświadczony samorządowiec będzie w tej pełnej zieleni radzie.
Wielka
Wielka 12.08.2020, 09:11
Szkoda tylko, że pani A.Lecka złożyła swój mandat na znak protestu przeciwko temu co dzieje się w radzie. Dobrze by było mieć w radzie powiatu dwie takie kompetentne osoby jak pani Ania i pan Zdzisław.

Pozostałe