Hrubieszów/Werbkowice: Udany festiwal dla Przemka

  • 14.08.2020, 10:00
  • par
Hrubieszów/Werbkowice: Udany festiwal dla Przemka Na stadionie HOSiR w tym samym czasie mogło przebywać najwyżej 400 osób.
Ponad 10 tys. zł na leczenie i rehabilitację Przemysława Jaskuły z Werbkowic zebrano 3 sierpnia podczas Charytatywnego Festiwalu Disco Polo w Hrubieszowie.

Festiwal przyciągnął rzesze widzów. Organizatorzy szacują, że podczas kilkugodzinnej imprezy przez stadion HOSiR przewinęło się około 1 tys. osób. Koncert poprowadzili: Aneta Środa i Piotr Nieleszczuk.

 – Ale w jednym czasie na obiektach HOSiR nie było więcej niż 400 widzów. Przestrzegaliśmy zasad i wymogów ustalonych z policją w czasie przygotowań do koncertu. Podczas imprezy regulowaliśmy przepływ publiczności. Część widzów musiała czekać przed bramami HOSiR-u w kolejce na wejście – zastrzega Danuta Muzyczka, razem z Mateuszem Sołtysiakiem (obydwoje z Werbkowic) współorganizatorka festiwalu i zbiórki pieniędzy.

Półtora roku temu Przemysław Jaskuła miał wypadek w pracy. Do­znał urazu kręgosłupa. Od tamtej pory nie funkcjonuje samodzielnie. Potrzebuje wózka inwalidzkie­go, sprzętu rehabilitacyjnego, a także pomocy wykwalifikowanego rehabilitanta. Pod koniec lipca przeszedł operację stawu biodrowego.

 – Zebraliśmy łącznie ponad 10 tys. zł. Jeszcze mogą wpłynąć jakieś drobne kwoty z internetowych licytacji gadżetów zebranych dla Przemka. Wkrótce przekażemy jego rodzinie całą kwotę zebraną podczas imprezy – poinformowała nas Danuta Muzyczka.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szapo ba
Szapo ba 17.08.2020, 06:41
Pani Danusiu za serce,mam nadzieję, że masz dość silny charakter by obcowanie z osobami w starostwie nie zmusiło { ,, schamieć'' }.
monika
monika 16.08.2020, 14:55
Niech Przemkowi wiedzie się.
Husynne
Husynne 14.08.2020, 16:42
Brawo Pani Danusia. A coś nowa władza nosem kręci na Panią widzę.

Pozostałe