Zamojskie Lato Teatralne: Czekając na "L'Estradę"

  • 11.08.2020, 16:13
  • AP
Zamojskie Lato Teatralne: Czekając na "L'Estradę"
45. Zamojskie Lato Teatralne już na półmetku. W środę, 12 sierpnia, o godz. 18 będzie można obejrzeć "L'Estradę".

"L'Estrada" w wykonaniu wrocławskiego "Teatru na walizkach" jest symbolicznym ukłonem w kierunku wielkiego Friderico Felliniego. 19 sierpnia o godz. 20.30 warszawski Teatr Pantomimy Mimo pokaże "Komediantów".

Przypominamy, że na Facebooku Zamojskiego Domu Kultury trwa głosowanie na najlepszy spektakl 45. ZLT. W komentarzu pod postem o głosowaniu należy wpisać tytuł spektaklu i ocenę punktową od 1 do 5. Oceniać można bezpośrednio po każdym spektaklu/ koncercie lub po obejrzeniu wszystkich wydarzeń. Spośród osób, które wezmą udział w głosowaniu organizatorzy wylosują szczęśliwców, którzy otrzymają zaproszenie na 46. ZLT oraz niespodziankę.

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe