Sąd a epidemia. Małe sale rozpraw (TYLKO W GAZECIE)

  • 12.08.2020, 06:02
  • Leszek Wójtowicz
Sąd a epidemia. Małe sale rozpraw (TYLKO W GAZECIE) Sędziowie i pracownicy Sądu Rejonowego w Biłgoraju byli objęci w marcu kwarantanną po wykryciu zakażenia u jednego z nich. Budynek został poddany dezynfekcji
Nie dało się w nich zapewnić bezpieczeństwa epidemicznego, dlatego w najmniejszych salach nie odbywają się rozprawy.

W tomaszowskim sądzie, który łącznie dysponuje 9 salami rozpraw, wyłączono trzy najmniejsze, w hrubieszowskim – jedną. We wszystkich sądach przestrzegany jest reżim sanitarny.

Do czego ta sytuacja prowadzi? Jak wygląda praca sądów w regionie? Czytaj w Kronice Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sąd
sąd 12.08.2020, 15:13
Ławnicy tylko czekają na togi osobiste, by nie używać po innych ławnikach którzy są ubrani po kilka godz a niekiedy cały dzień, co na taką sytuację sanepid i wytyczne w sprawie pandemi i zabezpieczenia ławników.

Pozostałe