Zamość: Mieszkamy w bogatym mieście (TYLKO W GAZECIE)

  • 11.08.2020, 09:03
  • Agnieszka Piela
Zamość: Mieszkamy w bogatym mieście (TYLKO W GAZECIE) Fot. Agnieszka Piela Zamość od 2010 roku zajmował w tym rankingu miejsca w pierwszej dwudziestce.
Dochód na mieszkańca Zamościa wynosi 5151,86 zł. I jest najwyższy wśród miast w woj. lubelskim.

– Miasto Zamość zawsze było wysoko w rankingu "Wspólnoty", gdzie dochody własne odsiewane są od czynników sezonowych. Oznacza to twarde, obiektywne dane. Miasto jest tak zamożne, jak zamożni są jego mieszkańcy, więc chylę czoła przed pracowitością naszych sąsiadów i znajomych, bo to dzięki nim Zamość ma tak wysoką pozycję – skomentował Andrzej Wnuk, prezydent Zamościa.

Więcej o rankingu i wynikach, jakie osiągnęły w nim inne miejscowości naszego regionu przeczytasz w nowej Kronice Tygodnia.

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pol
Pol 16.08.2020, 22:25
Dajcie mi pracę za taką kwotę a obiecam zostac w Zamosciu i tutaj płacić podatki bo poki co o takiej kwocie mozna pomarzyć
Pracownik za 2000 zł
Pracownik za 2000 zł 13.08.2020, 06:25
Wy tak panie wnuk a pospulstwo najniższa krajowa i tyle
Gość Gość
Gość Gość 12.08.2020, 20:45
No tak zamożni ,odliczyć tych co za granicą pracują ,tu to się żyć za tą pensje nie da śmiech na sali gdzie byś nie pracował jak 2tys na rękę dostaniesz ,bogate a drogi to koła pogubić !!!dziadostwo w tym zmc ale cieszę się że nie pracuje tutaj od bardzo dawna i nie lokuje tutaj pieniędzy w ten dziki Wschód.
HETMAN  nie  zamojski
HETMAN nie zamojski 12.08.2020, 16:23
Prawda jest że BIEDA I ZACOFANIE w każdej dziedzinie życia . Dziennikarze to nie PRAWDA co piszecie . Gdzie realia a propaganda . Szkoda gadać ,czytać takie bzdety .
Wyjechala za pracą.
Wyjechala za pracą. 12.08.2020, 15:10
Gdy zbierzemy tych wszystkich ludzi sprzatajacych za granicą, to moze i taka srednia wychodzi. Nie klamcie, ze w Zamosciu sie tyle zarabia, bo mlodzi by tam zosyali a nie szukali pracy wszedzie gdzie sie da, byle dalej od Zamoscia.
Hahahah
Hahahah 11.08.2020, 22:17
A dla frajerów staż na sprzątaczkę na 3 miesiące za 1000zł netto, albo robota za minimalna do konca życia.
Xyz
Xyz 11.08.2020, 22:16
Co za brednie tokarz z 30 letnim doswiadczaeniem 2300 w dupsko niech sobie wsadza takie pieniądze biznesmesy zamojski jakie 5100 k......a m...c

Lenka
Lenka 11.08.2020, 21:58
Śmiechłam
Zawisza ciemny
Zawisza ciemny 11.08.2020, 18:49
Komentujący nie kumają, że chodzi o dochód roczny. A tak poza konkursem;-ciekawiej być dziadem czy bogaczem ?
Realista
Realista 11.08.2020, 15:26
Taką ciemnote to można wciskać ciemnym masom . W tym zadupiu 2500 złotych i to na czarno w je...banym Budmacieeee to szczyt możliwości . Patologia do kwadratu a nie normalna mieścina . Komuś słońce porypało łep że takie bzdury pisze i mówi . Zapraszam na wizję życia do łopaty na czarno Wnuka i redakcję Kroniki . Wtedy poznacie ubustwo ,chamstwo i patologie tego ciemnogrodu .
INŻYNIER
INŻYNIER 11.08.2020, 13:48
Panie Prezydencie odlicz Pan mieszkańców sobotnio-niedzielnych którzy pracują w Polsce centralnej za uczciwe pieniądze a nie na czarno w Zamościu bo tam jest tylko taka praca. PRACUJĄCY W WARSZAWIE i innych miastach a tylko zameldowani w ZAMOŚCIU podnoszą statystykę wynagrodzenia bo ich podatki wpływają do Zamościa sam też pracuję w Warszawie a w Zamościu jestem tylko w sobotę i niedzielę .Polska wschodnia nigdy nie dogoni zarobkami Polski centranej. A to na co się powołujecie to tylko statystyki z US Skarbowego dzięki ludziom pracującym z dala od swoich rodzinnych domów. NIESTETY w ZAMOŚCIU nie ma tak dobrze jak mówią statystyki to miasto biedy.
Jolanta
Jolanta 11.08.2020, 11:09
To ciekawe. Pewnie wzięto pod uwagę zarobki prezydenta miasta, prezesów, lekarzy, itp...No i wyszła wysoka średnia. Śmiechu warte te statystyki.
Niko
Niko 11.08.2020, 12:24
Właśnie tak było.
Jak to mówią Ty masz kiełbasę, Ja kapustę...
Razem mamy bigos :)
Wojtek
Wojtek 11.08.2020, 09:14
Hahahahahaha
Padłem.
Żyjesz w kraju dobrobytu no to i w mieście też :)
Dobre

Pozostałe