Hrubieszów: Barczuk trzecim starostą? (TYLKO W GAZECIE)

  • 11.08.2020, 07:00
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Barczuk trzecim starostą? (TYLKO W GAZECIE) Andrzej Barczuk ma mieć wynagrodzenie na poziomie płacy wicestarosty
Jest starosta Aneta Karpiuk, jest jej jeden zastępca i jeszcze kolejny z wynagrodzeniem na poziomie płacy wicestarosty (6-7 tys. zł brutto).

Tuż przed sesją z funkcji nietatowego członka zarządu zrezygnował Andrzej Barczuk (PSL).  Po co to zrobił? 

Szczegóły w nowej Kronice Tygodnia.

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (110)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
O!
O! 17.08.2020, 20:18
Yyyy, eeee, uuuu i inne rodzaje odgłosów dukania i zakłopotania wydawanych na XXIII sesji rady powiatu w dniu 10 sierpnia br. Tak wyglądały odpowiedzi pani starosty Karpiuk na pytania zadawane przez panią radną D.Muzyczkę. Blamaż absolutny, nie potrafiła odpowiedzieć rzeczowo na żadne z zadanych pytań. Nie wie nawet, że w starostwie zatrudnionych jest aż 6 sprzątaczek i stwierdziła, że na zadane pytania udzieli odpowiedzi na piśmie. No pewnie po co będzie się błaźniła na sesji (w dodatku nagrywanej) skoro jakiś urzędnik może udzielić pokrętnej odpowiedzi, a ona tylko podpisze. Według pani starosty Karpiuk władza nie polega na tym by coś wiedzieć, tylko na tym aby wiedzieć jak korzystać z władzy. Więc mnie już nic nie dziwi, nawet zatrudnienie płatnego członka zarządu, bo ktoś musi coś wiedzieć co w tym starostwie się dzieje, wdrażać dyrektywy swojego naczelnego wodza i mieć na oku tę trójcę zdrajców w zarządzie.
Brawo pani radna, bo dzięki pani wiemy przynajmniej co się w tym starostwie dzieje, a nawet wyrabia. Prosimy nie odpuszczać i cenzorować ich zachowanie i poczynania. A ten pajacowaty przewodniczący to może pana majstra w d..pę pocałować. Bezczel jeden robi pani i panu Kosakowskiemu wykład o niestosownym zachowaniu. To jak sam się zachowuje nie napiszę, bo trzeba byłoby użyć samych kropek.
Mem
Mem 17.08.2020, 13:40
Jak tam Pani wójt z Werbkowic po sesji?
szerszeń
szerszeń 18.08.2020, 15:08
Dziwię się,że p.wójt albo przewodniczący rady nie wezwali policji w sytuacji takiej jaka miała miejsce podczas obrad sesji. To było ewidentne zakłócenie porządku przez osobę postronną. Ale są nagrania,są świadkowie,trzeba tylko napisać odpowiedni wniosek do właściwych organów i instytucji. Być może ta osoba poniesie w końcu jakieś konsekwencje bo jak pisze : on nikogo i niczego się nie boi.
Rzeczniczka Basi
Rzeczniczka Basi 17.08.2020, 18:04
Tam jeden Pan na sesji w takim kolorowym stroju mówił że Pani Wójt zatrudnia najgorszą kancelarię prawniczą. Proszę o nazwę tej kancelarii.
Jewgienij
Jewgienij 17.08.2020, 15:58
Nie może sobie darować że wcześniej nie wyrzuciła sprzedawcę na bruk
Zawiedziona
Zawiedziona 16.08.2020, 09:32
Na sesji jeden z radnych siedzący za długim stołem w środku oburzony był wpisem na blogu Pana Kosakowskiego: Ale jaja przewodniczący rady zwołał sesję bez podania daty i godziny. Nie spodobały się także temu Panu wpisy internautów pod postami Pani Radnej D. Muzyczki.
Panie siedzący za długim stołem - a co Pan powie na temat swoich wpisów na FB odnośnie PiS i wyborców tej partii, a także tych na temat Prezydenta RP. To że je Pan usunął nie oznacza że internet zapomina. Wniosek: Pan może więcej?
Łukaszenka
Łukaszenka 17.08.2020, 16:03
Misio zapomniał co wrzucał u siebie na fb, już zapomniało ciele? Co można się po kimś takim spodziewać jak ma przykład z góry od swojego przywódcy! Misio ma słuchać i robić tak jak zielona zaraza na czele z pierwszą dama. Bo inaczej out!
Rex
Rex 16.08.2020, 11:30
Pan siedzący za długim stołem,w środku zapomniał,że jest osobą publiczną i każdy ma prawo go krytykować i wyrażać swoje opinie na jego temat i temat jego pracy. Besztanie tych państwa ,starszych od niego i bardziej doświadczonych ,publicznie na sesji to już szczyt arogancji i bezczelności
Świt nad Huczwą
Świt nad Huczwą 17.08.2020, 08:23
Język wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Niestety stare wróciło! Jadą na wzorach rodem z sesji 30 kwietnia. Oni już tak mają.
Mc C
Mc C 16.08.2020, 08:48
Niech zarząd wykupi płatną reklamę w prasie i opisze zalety takiego rozwiązania. Takie tam - że jest mądry, fachowiec, znawca itp.
MŚAG
MŚAG 15.08.2020, 16:37
We wrześniu przyjeżdża ekipa Anita Gargas robić ciekawy reportaż śledczy o wyczynach Józefa i zdradziuszków. Jest prośba: Gdzie powinna w pierwszej kolejności pojechać?
Świt
Świt 17.08.2020, 08:24
Zdjęcia gablotki ze sztandarem PSL w Starostwie pokazać !
Na
Na 17.08.2020, 07:12
Balety do Białowód Patryk Cz zaprasza na akrobacje na dachu trzeźwi nie wyjdą, potem słynne śmietniska, nielegalne kopalnie,mamy czym się pochwalić no i wywiad z mundrym inaczej Kronikarzem niech opowie o słynnych wyczynach ZSL i dlaczego ich wybrał, a uczciwych zdradził,no i wywiad z JK i jego gwarą będzie hitem internetu.
Sprzedawca roku
Sprzedawca roku 17.08.2020, 16:06
No i na koniec, szkolenie jak się sprzedać... , bo sprzedawców jest jak grzybów
olo
olo 16.08.2020, 10:19
Czekamy!
Wszyscy
Wszyscy 15.08.2020, 13:48
Z ZSL na zastępców co tam bawić się w drobne, Sasin dal 3.000.000 zł,więc jest za co hulać, jazda bez trzymanki, i balanga Patryk CZ zaprasza na skakanie po dachach.
Wilkowijski LHR
Wilkowijski LHR 15.08.2020, 13:32
Powiat opętany przez 3 zarazy ASF, Covid i najgorsza zielona koniczyna.Niby daleko jest Tęczowa zaraza choć PSL w wyborach do PE już się z nimi bratał. Dlatego powinniśmy być oznaczeni nie czerwonym, a czarnym kolorem.
Zapomniałeś
Zapomniałeś 15.08.2020, 13:52
O Czerwonce stara się skończyła, pandemia młodej wyrosła.
Co tak wyje
Co tak wyje 15.08.2020, 09:48
Wilkowyje,a gdzież to Kowalski vel Ożóg mundry inaczej, pseudo prawnik i historyk, J.K nakazał opaskę na oczy założyć i koparę zatkać. Nie widzi pseudo konkursów dyrektorskich, władze powiatu same uznały swoje niekompetencje i 3 starosta za 7 tys z ZSL, będzie i 4.Takie niegospodarności i cisza , a nad Symczuk się produkował i pseudo nieudowodnione zarzuty, czyli pomówienia składał.A teraz z opisywanymi przez siebie złodziejami, komitywa i ronia,ronia . To ostatnia kadencja OSZUSTA politycznego.Ludzie już się nie dadzą nabić w butelkę.
I wywołałeś wilka z lasu
I wywołałeś wilka z lasu 21.08.2020, 09:04
Dał popis chamstwa i arogancji w krysztale.
Bea
Bea 15.08.2020, 12:17
Nie ma co komentować kronikarza. Gdyby nie PSL i PiS, Pani Gumieniak i Skubis Rafalska byłby nikim. Wszystko zawdzięcza polityce. Na wolnym rynku pracy by zginął.

A ten jego kompan co tak poza kolejnością sobie mapki, decyzje i zgody bierze? Niech czeka jak inni petenci.
Takie życie
Takie życie 14.08.2020, 20:34
Pan Barczuķ powinien objąć fotel przewodniczącego rady, bo gdy był przewodniczącym sesje były super przygotowane i prowadzone. Ten Michałek to totalna porażka, on nawet nie wie co ma po kolei głosować chociaż porządek sesji ma wydrukowany pod nosem i cały czas pyta się " mam czytać?" Dobrze, że wielki wódz Jóźko cały czas czuwa i mu podpowiada. A jeszcze teraz ten numer z włamaniem do komputera i kradzież gpdziny i daty sesji. To tłumaczenie to istny kabaret. Dobrze, że mu podpisu nie ukradli.
Ciekawe czy śledczy już pracują nad tym włamaniem stulecia? Polecam wszystkim obejrzenie obu sesji z dnia 10 sierpnia.
Suchary
Suchary 17.08.2020, 16:10
Nie dość że nie przygotowany to jeszcze wali takie suchary jak Karol strasburger z familiady, głupi suchar miszela w krótkich spodenkach. Karol strasburger byłby z niego dumny
Turecki i panna Basieńka
Turecki i panna Basieńka 16.08.2020, 00:10
A pan Czesio z kabareciku Olgi Lipińskiej zawsze pytał : mam grać?
A że nasz przewodniczący w krótkich spodenkach Michałek zachowuje się podczas obrad sesji jakby był w kabarecie to i nie dziwne, że pyta. Dziwi tylko fakt, gdyż przez ostatnią kadencję był v-ce przewodniczącym rady i nic do pustego łba nie wlazło? Może na korepetycje do pani Karpiuk lub do pana Barczuka, bo co by o nich nie mówić, ale do sesji byli zawsze przygotowani i takich plam nie dawali.
Wiol. Mat.
Wiol. Mat. 14.08.2020, 16:45
Czwartego weźcie jeszcze na etat. Na bogato będzie.
Z dedykacją dla Pani Anety od PanaPana
Z dedykacją dla Pani Anety od PanaPana 13.08.2020, 22:34
Ile jestem ci winien?
Ile policzyłaś mi za swą przyjaźń?
Ale kiedy wszystko już oddam, czy
będziesz szczęśliwa i wolna czy...
będziesz szczęśliwa i wolna czy...
Ale zanim pójdę, ale zanim pójdę,
ale zanim pójdę chciałbym powiedzieć ci, że:

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.
To też nie diabeł rogaty.
Ani miłość kiedy jedno płacze
a drugie po nim skacze.
Miłość to żaden film w żadnym kinie
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze.
Józek Go,Go,Go!
Józek Go,Go,Go! 13.08.2020, 22:00
A co to za płacz nad rozlanym mlekiem? Jak tam dyktatorski styl zarządzania? Buhahahaha!
Ale zmiana. Litości!
Józek bierz wszystko skoro Ci proponują to ostatnia szansa na przejęcie zarządu i całości powiatu! W zamian nie oczekujemy ani jednego stanowiska. Do roboty!
Patryk J.
Patryk J. 13.08.2020, 22:30
Kiedy z serca płyną słowa
Uderzają z wielką mocą
Krążą blisko wśród nas ot tak
Dając chętnym szczere złoto

I dlatego lubię mówić z Tobą

Każdy myśli to co myśli
Myśli sobie moja głowa
Może w końcu mi się uda
Wypowiedzieć proste słowa

I dlatego lubię mówić z Tobą
director&dog
director&dog 13.08.2020, 11:07
Dla kogo następne stanowisko? Anna czeka i traci powoli cierpliwość !
olenka
olenka 16.08.2020, 13:00
wszystko przewidziałam, rzeczywiście klasa
Supa Stricas
Supa Stricas 13.08.2020, 22:05
Anka zjada swoich wrogów. Niestety w tym przypadku zjadła własny ogon. Taki tam mały nieudacznik życiowy. Spokojnie ona już nic nie znaczy.
Jołanna
Jołanna 13.08.2020, 20:33
Oj anna może się nie doczekać, bo będzie zmiana starosty
Przysięgam
Przysięgam 13.08.2020, 09:20
Z ręką na sercu za kasę wszystko tak mi dopomóż ZSL i słupy PIS.
Kuźnia Talentów
Kuźnia Talentów 12.08.2020, 16:50
Możecie pisać i do prokuratury, RIO, IPN, KGB, CIA płacić za reklamy w TZ i gdziekolwiek jeszcze chcecie to i tak Pani Symczuk była najlepszym Starostą w historii powiatu. Nikt i nic tego nie zmieni. Wy natomiast jesteście....
Wiera
Wiera 12.08.2020, 23:03
Tą płatna reklama to był świństwo od zdrajców
dziajdzo
dziajdzo 14.08.2020, 10:19
Same pomówienia i dlatego sprawa trafiła do sądu.
Sprzedam, kupię, zamienię
Sprzedam, kupię, zamienię 13.08.2020, 20:42
Teraz muszą oszczędzać pieniądze bo będą ich wymieniać, tylko vice ma szansę wrócić do sklepu agd bo jest jeszcze ogłoszenie o pracę SpRZEDAwCY, ug trzeszczany zamknięty dla Anet(sPZEDAWCY nie potrzebują) , a tom na wylocie z ug Werbkowice(za dobre wyniki w SpZeDaZy) , tylko kidajec zadowolony bo ma swoją fuchę sprzedawcy (praca marzeń Sprzedawczyk)
Mini
Mini 12.08.2020, 22:07
Co racja to racja! Do pięt jej nie dostają!
PiS
PiS 12.08.2020, 10:15
Żeby zobaczyć z jakiego pokroju ludźmi mamy tu do czynienia (pomijając milczeniem PSL) wystarczy wrócić do sesji 30 kwietnia 2020 roku.
Klasyka zaprzaństwa.
Takie życie
Takie życie 12.08.2020, 13:38
To prawda, zobaczcie jak ci ignoranci (trójka rokoszan z PiS) atakowali radną Lecką twierdząc, że to sprawą starosty i zarządu jest zapewnienie środków finansowych na budowę drogi do Trzeszczan. Ba, żeby tylko tyle, radny Zając stwierdził nawet, że sprawa znalezienia pieniędzy na ten cel należy do komisji budżetowej ( to już wyjątkowe ignoranctwo a wręcz idiotyzm) . Skoro to takie proste i oczywiste myślę, że niebawem rozpocznie się ta słynna i priorytetowa dla nowej pani starosty inwestcja. Życzę powodzenia w znalezieniu w budżecie powiatu ponad 30 milonów zł. Tylko co na to inni radni?
Msd
Msd 12.08.2020, 22:21
Ktoś chce wziąć kredyt na powiat ponad 30 mln, żeby pierwsza dama miała zrobioną drogę do siebie na wieś a przy okazji "pokazać się" bo też będzie chciała zostać wójtem za 3 lata.żadnego dofinansowania z rządu nie dostaną i trzeba kombinować żeby się "pokazać" a że powiat będzie zadłużony jedną drogą to już ich to nie interesuję.
Kiedy
Kiedy 12.08.2020, 11:24
Dane SŁOWO usunięcia będzie dotrzymane ??????????????????
Go Pro
Go Pro 13.08.2020, 22:02
To pytanie do J. Sasina.
Blamaż władz
Blamaż władz 12.08.2020, 10:02
Kompromitacja. Powiat taki bogaty? To może niech się zajmie z ramienia zarządu wyjaśnieniem afery śmieciowej, nielegalnej kopalni piasku i innych afer opisywanych przez Jana Kowalskiego.
Tak wygląda życie
Tak wygląda życie 14.08.2020, 22:31
Jan Kowalski tropił afery i wszystko kwieciście opisywał na różnych portalach. W liście otwartym oraz swoim programie wyborczym także z wielkim zadęciem udowadniał ówczesnym władzom powiatu i mieszkańcom, że dzięki jego detektywistycznej ciężkiej a nawet mozolnej pracy powiat zostanie oczyszczony z aferzystów. Wszyscy w to uwierzyli a PiS sfinansował mu nawet kampanijne reklamy po to aby ten "nieskazitelny" i tak okrutnie potraktowany przez swoich kolegów z PSL bojownik o prawdę dostał się do rady powiatu. Dostał od nowej rady wszelkie prerogatywy w postaci funkcji przewodniczącego komisji rewizyjnej i tzw.śmieciowej aby zająć się tymi aferami. A on przede wszystkim zadbał o to aby zlikwidować wszelkie dokumenty mające powiązanie z jego osobą jako sekretarza powiatu. Więc nie liczczmy na to że teraz jako koalicjant Józefa K. będzie kogokolwiek rozliczał za śmieci czy nielegalne kopalnie piasku. Ani nowa starosta ani tym bardziej stary pisior Kata (czemu jeszcze ich nie wyrzucono- nie rozumiem) nie podejmą żadnej próby aby wyjaśnić te śmierdzące sprawy. Nie odważą się bo następnego dnia stracą swoje z takim trudem zdobyte stołki. I tak właśnie wygląda życie.
Zorientowany aż nadto
Zorientowany aż nadto 15.08.2020, 13:37
Przecież to kwestia czasu jak zmieni się starosta. W tym przypadku słynna Anka NIC nie będzie miała do powiedzenia (czyli nic nowego). Zobaczycie już niedługo. Przekonacie się także jak szybko zakończy swoją działalność Kronikarz.
Basia
Basia 12.08.2020, 09:27
Ale się ponawyrabiało. Bogaty powiat widzę. Może jeszcze zatrudnijcie asystentów na etaty. Fajno, fajno. Ofensywa stołkowa? Ludzie patrzą i wyciągają wnioski.
KTO
KTO 12.08.2020, 08:46
Będzie 4 starostą co sesja to cuda.Przecież teraz rządzi ,,PIS''z kiciorem.
PiS
PiS 12.08.2020, 10:16
PiS nie rządzi. Rządzi PSL. 3 radnych PiS jest w opozycji.
I
I 13.08.2020, 06:49
3 radnych PIS rządzi..
Jola
Jola 13.08.2020, 20:46
? Rządzi u siebie na wsi. Nic do powiedzenia nie mają! Co Józef powie to mają tak robić, ale już nie długo bo będzie zmiana
Ja
Ja 13.08.2020, 09:24
Rządzi? He, he, he. Fakt, że są w zarządzie nie oznacza, że się ma władzę i rządzi. Zapamiętaj to! Rządzi jedyny w swoim rodzaju wódz ZSL JÓZEF KUROPATWA. Nawet jego gumofilce nie mogą żadnego ruchu zrobić samodzielnie.
Starosta
Starosta 12.08.2020, 11:18
Jaką partię reprezentuje jeszcze, nic nie słyszałem by ich usunięto, więc PIS rządzi i jest w opozycji, cyrk na całą POLSKĘ, tylko u nas takie kabarety.
Dlaczego PIS
Dlaczego PIS 12.08.2020, 08:06
W dalszym ciągu afirmuje te decyzje swojej ,,STAROSTY''kiedy usunięcie zdrajców, zabrakło JAJ, dojdą jeszcze przekręty SŁUP wszystko podpisze i na wasze konto to będzie. Z każdym dniem tracicie wiarygodność.

Pozostałe