Szczebrzeszyn: Remont mostu na Wieprzu. Będą utrudnienia

  • 10.08.2020, 13:16
  • ak
Szczebrzeszyn: Remont mostu na Wieprzu. Będą utrudnienia Fot. pixabay.com
Trzeba się liczyć z co najmniej kilkunastominutowymi, ale również dobrze znacznie dłuższymi postojami. Od środy do piątku (12-14 sierpnia) planowana jest przebudowa mostu na Wieprzu w Szczebrzeszynie.

Lubelski oddział Zarządu Dróg Krajowych i Autostrad, który jest zleceniodawcą zadania w obrębie drogi krajowej nr 74 uprzedza, że utrudnień należy się spodziewać przez trzy dni. 

W czasie trwania prac na moście, jak czytamy w komunikacie, planowane jest cykliczne wstrzymywanie ruchu po istniejącej stronie mostu. Te przerwy w możliwości przejazdu mogą potrwać od 15 minut nawet do 2 godzin.

W tym czasie ciężkie pojazdy, ale również samochody np. policji, pogotowia czy straży pożarnej będą kierowane na objazd ulicami Osiedlową, Chmielną i Orzechową w Michalowie (wzdłuż zakładów tłuszczowych w Bodaczowie).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe