Sitno: Z biblioteki na emeryturę

  • 10.08.2020, 08:00
  • ak
Sitno: Z biblioteki na emeryturę Fot. Centrum Kultury w Sitnie
Przepracowała w bibliotece w Sitnie aż 23 lata i teraz będzie odpoczywać. Mowa o Danucie Wrotniak, wieloletniej kierowniczce miejscowej książnicy, która z końcem lipca przeszła na emeryturę.

Zasłużona bibliotekarka była żegnana bardzo uroczyście podczas spotkania zorganizowanego w Urzędzie Gminy Sitno. Za wiele lat pracy Danucie Wrotniak dziękowali: wójt Krzysztof Seń, sekretarz Agnieszka Grzesiuk, skarbnik Jolanta Hryciuk, dyrektor Centrum Kultury Kamila Szmidt, ale również liczni pracownicy UG, placówek kultury i GOPS.

Podczas pożegnalnej uroczystości nie zabrakło również życzeń zdrowia, optymizmu, realizowania pasji i zainteresowań oraz wszelkiej pomyślności.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe