Zamość: Zbiórka karmy dla psów i kotów w ZDK

  • 10.08.2020, 06:03
  • ak
Zamość: Zbiórka karmy dla psów i kotów w ZDK Fot. pixabay.com
Każdego dnia od dzisiaj do przyszłego poniedziałku (10-17 sierpnia) można przynosić do Zamojskiego Domu Kultury suchą lub mokrą karmę dla psów i kotów. Zbiórka jest prowadzona na rzecz grupy Adopcje-Zamość.

Facebookowa strona ADOPCJE-ZAMOŚĆ zrzesza miłośników zwierząt, którzy chcą czworonogom pomagać. 

"Panie znalazły się w tragicznej sytuacji finansowej, zwierząt niestety przybywa. Mamy nadzieję, że zbiórka choć w minimalnym stopniu przyczyni się do poprawy życia tych już pokrzywdzonych przez ludzi zwierząt" – czytamy w apelu o włączenie się do akcji.

W najbliższych dniach warto więc z karmą wybrać się do ZDK, gdzie w holu wyznaczono miejsce zbiórki. Wystarczy tam po prostu przyjść w godzinach otwarcia budynku 7.30-19.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe