Obsza: GOK zamknięty z powodu koronawirusa

  • 10.08.2020, 05:20
  • ak
Obsza: GOK zamknięty z powodu koronawirusa Fot. facebook.com/gokobsza
U jednego z pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Obszy stwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Placówka została zamknięta.

Komunikat w tej sprawie wydano w niedzielę, 9 sierpnia. 

"Z przykrością informujemy, że z powodu wykrycia obecności koronawirusa u jednego z naszych pracowników, Gminny Ośrodek Kultury w Obszy zostaje zamknięty do odwołania" – czytamy na facebookowym profilu GOK w Obszy.

W związku z tym przypadkiem także w Urzędzie Gminy zawieszono bezpośrednią obsługę interesantów. Kilku pracowników przebywa na kwarantannie.

"Informujemy, że wszystkie wnioski w formie papierowej są dostępne w korytarzu główny wejścia do urzędu. Wypełnione wnioski należy wrzucić do urny. Wszelkie wątpliwości można uzgodnić poprzez kontakt telefoniczny z pracownikiem dyżurującym pod numerem telefonu 84 689 10 02. W sprawach kierowanych do Urzędu można wykorzystać środki komunikacji elektronicznej, tj. e-mail: [email protected] oraz skrzynkę EPUAP: /1845tbnkcz/skrzynka" – przekazują władze samorządowe.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie przybyło kilka zakażeń w naszym regionie, m.in. w powiecie biłgorajskim. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Ognisko w pow. biłgorajskim jest jednym z 14 w całym województwie. Do zakażeń doszło między członkami rodziny. Łączna liczba potwierdzonych przypadków w tym ognisku wynosi 9 (w tym są 3 osoby z innych powiatów). Spośród chorych, 3 zakażonych przebywa w szpitalach.

Według danych służb wojewody lubelskiego z niedzieli wieczorem, w powiecie biłgorajskim było 13 aktywnych przypadków koronawirusa, w pow. hrubieszowskim - 19, tomaszowskim - 3, zamojskim - 4, a w Zamościu - 6.

Kolejnego komunikatu o sytuacji epidemiologicznej w województwie możemy się spodziewać dzisiaj ok. godz. 10.30.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe