Zamość: Poszukiwani zatrzymani

  • 05.08.2020, 11:27
  • ak
Zamość: Poszukiwani zatrzymani Fot. policja.pl
Oboje ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości, ale skutecznie robili to tylko do czasu. Dwie osoby poszukiwane przez policjantów z Zamościa zostały we wtorek, 4 sierpnia zatrzymane.

Za 45-letnią zamościanką sąd wystawił list gończy. Kobieta wpadła podczas interwencji w jednym z mieszkań. Policjanci pojechali tam po sygnale o suto zakrapianej alkoholem imprezie. Prosto z biesiady kobieta trafiła do komendy, a zaraz po tym do więzienia, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. Wyrok usłyszała za przestępstwa przeciwko mieniu. 

26-latek ma do odsiadki rok za podobne przestępstwa. Zatrzymał go dzielnicowy, który niezapowiedzianie złożył wizytę w mieszkaniu, gdzie młody mężczyzna akurat przebywał. Przestępca trafił już za kratki.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe