Niespodzianka na Granicy

  • 07.08.2020, 08:00
  • tomt
Niespodzianka na Granicy Zespół Zbigniewa Ulanowskiego był autorem największej niespodzianki pierwszej kolejki.
Konia z rzędem temu, kto przed inauguracją zamojskiej klasy okręgowej przewidziałby, że tomaszowskie ekipy nie doznają w niej porażki. Wszak mierzyły się z ekipami o wiele mocniejszymi od siebie. Jak się jednak okazało – tylko na papierze.

Ogromną niespodziankę sprawiła swoim kibicom Granica Lubycza Królewska. Beniaminek prowadzony przez Zbigniewa Ulanowskiego pokonał Tanew Majdan Stary 2:1 (2:1). Ogromna w tym zasługa ledwie 17-letniego bramkarza Łukasza Skiby oraz o 15 lat starszego Mateusza Bojarczuka, który znakomicie łatał wszelkie dziury w defensywie miejscowych. Nowymi twarzami w Granicy było czterech młodych graczy, którzy trafili do Lubyczy Król. z Chełmianki. Kacper Głębocki, Borys Guz, Krzysztof Haponiuk i Jakub Zalewski znaleźli uznanie w oczach szkoleniowca, a ostatni z wymienionych zdobył nawet bramkę na wagę kompletu punktów.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe