Zamość: Fotografia łączy

  • 08.08.2020, 08:03
  • AP
Zamość: Fotografia łączy Fot. pixabay.com
Pod takim hasłem odbył się VI Przegląd Fotografii Zamojskiej. Na liście laureatów i wyróżnionych znaleźli się zamościanie: Waldemar Kasprowicz i Kacper Nowak.

Głównym jego celem jest integracja i promocja środowiska fotografików działających na terenie Zamojszczyzny. Organizatorami tegorocznej edycji są: Zamojska Grupa Fotograficzna – Grupa Twórcza, Zamojski Dom Kultury i Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego. W jury zasiedli: Stanisław Orłowski – przewodniczący jury, członek honorowy Fotoklubu RP, oraz Henryk Szkutnik, Waldemar Siatka Mirosław Chmiel. Wśród laureatów znaleźli się Paweł FerencRyszard GołębiowskiWaldemar KasprowiczAndrzej KosikowskiKacper Nowak i Tomasz Okoniewski.

 

 

Do konkursu zgłoszono 77 prac 65 autorów.  Ich prace będzie można oglądać od 7 sierpnia w Książnicy Zamojskiej przy ul. Kamiennej 20. Po wernisażu odbyło się spotkanie autorskie z Mieczysławem Cybulskim, artystą fotografikiem, prezesem Fotoklubu RP.

AP

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe