Jestem osobą spoza szpitala (TYLKO W GAZECIE)

  • 06.08.2020, 06:00
  • Rozmawiała Agnieszka Piela
Jestem osobą spoza szpitala (TYLKO W GAZECIE)
O wyzwaniach, planach i zmianach organizacyjnych w szpitalu papieskim rozmawiamy z Małgorzatą Popławską, od 15 lipca nowym dyrektorem Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II.

Dlaczego zdecydowała się Pani na udział w konkursie i kierowanie tak ogromnym szpitalem? Marszałek Stawiarski powierzając Pani funkcję, powiedział, że jest Pani najlepszym kandydatem i wierzy, że sobie Pani poradzi...

To tylko jedno z wielu pytań, jakie zadaliśmy nowej dyrektor. Chcecie wiedzieć, jaką ma wizję kierowania szpitalem? Czytajcie w nowej Kronice Tygodnia.

Rozmawiała Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Justyna
Justyna 07.08.2020, 14:23
Może i jest Pani z poza szpitala, i daje to świeże spojrzenie, ale nie ma Pani pojęcia jak ciężka jest praca na oddziałach, jaką niesie za sobą odpowiedzialność za życie i zdrowie Pacjenta. Zapraszamy na oddział tylko proszę wziąć wygodne buty bo robiąc 28 tys kroków (na lekkim dyżurze) nie da rady pani na obcasikach. A Pani chce nam zabrać wszystkie dodatki, żałosne. Ciekawe kto będzie pracował na oddziałach za 2 tys. nawet Ukrainka śpiewa więcej.
Pacjent1
Pacjent1 24.08.2020, 21:20
Kpina kto tam pracuje za 2 tys haahhaha jak by to byla prywatna firma to byscie zobaczyli jak sie pracuje
Pacjent
Pacjent 07.08.2020, 13:24
A może czas przyjrzeć się pracy lekarzy, (i tam poszukać oszczędności) gdzie w godzinach pracy walą prywatę. Pracują do 15 na oddziałach a już od 11 są w prywatnych gabinetach a o przychodni nawet nie wspomnę, szybko szybko aby odwalić zapisanych i sobie pójść do domu. Na drzwiach jak wół napisane do 15,00 - to do tej przyjmuje zgadza się?? A byłem pod poradnią o 13 a pielęgniarka mówi że już lekarza dziś nie będzie. W godzinach nocnych dostępna tylko siostra, śpiącego lekarza nie doprosisz się - szkoda budzić bo rano będzie zły i będzie się wyżywał na pacjentach. Dyżury nocne lekarskie podwójne na oddziałach to kpina. Jeden śpi drugi pracuje za dwa dni zmiana ten co spał pracuje a pracujący kilka dni wcześniej śpi. A kasa nie mała wpada za taki śpiący dyżur ( niektórzy biorą tyle za miesiąc!!!!!) i nie dziwie się że takie długi. W jakiej robocie płacą za spanie ??? Ja takiej nie znam a w szpitalu to norma.
zamościanin
zamościanin 07.08.2020, 08:07
Nie do pojęcia jest fakt, że parking jest płatny również dla posiadaczy kart parkingowych - to ewenement, aby karty parkingowe nie zwalniały z opłat.
Pacjentos
Pacjentos 24.08.2020, 21:23
Podziekuj poprzedniemu dyrektorowi
Rafał
Rafał 06.08.2020, 09:52
Ten parking to nie potrzebny platny żal mi
Zuza
Zuza 06.08.2020, 21:09
Wszędzie jest płatny więc czemu tu ma być za darmo.?

Pozostałe