Hrubieszów: Kara dla starosty. Bo "porzuciła" gminę

  • 04.08.2020, 07:00
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Kara dla starosty. Bo "porzuciła" gminę Aneta Karpiuk: Nie zgadam się z tym roszczeniem. To kolejny objaw złej woli wójta Czarnoty.
Wójt Trzeszczan żąda od starosty Karpiuk odszkodowania za to, że "porzuciła" pracę w gminie.

– Wójt odpisał, że nie udzieli mi urlopu. Odmowę uzasadnił "dbałością o sprawne i niezakłócone funkcjonowanie Urzędu Gminy Trzeszczany". Zwróciłam się o rozwiązanie umowy o pracę z dniem 17 czerwca. Wtedy postawiono mi warunek: muszę wykorzystać urlop i protokolarnie przekazać dokumenty. Tymczasem mnie nikt nie przekazywał dokumentów w taki sposób. Wójt Stanisław Czarnota kieruje się złą wolą i od czasu powierzenia mi stanowiska starosty hrubieszowskiego stosuje wobec mnie dziwne standardy – przekonuje starosta Aneta Karpiuk.

Co z tego konfliktu może wyniknąć? Przeczytasz w nowej Kronice Tygodnia.

 

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (71)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Józef
Józef 17.08.2020, 09:42
Twarda nieustępliwa - ewidentnie mój charakter.
Mołodiatycze
Mołodiatycze 14.08.2020, 14:28
Stanisław. Czapki z głów.
PanPan
PanPan 13.08.2020, 22:41
Raz i dwa, raz i dwa
Dziewczynka Wojenka na imię ma
Trzy i cztery, trzy i cztery
Dziwne ona ma maniery
Pięć i sześć, pięć i sześć
Wcale lodów nie chce jeść
Siedem, osiem, siedem, osiem
Wciąż o kości tylko prosi
Dziewięć, dziesięć, dziewięć, dziesięć
Kto z was kości jej przyniesie?
Może ja, może ty?
Licz od nowa: raz, dwa, trzy
Słup
Słup 12.08.2020, 16:18
Słupem.
RM
RM 12.08.2020, 09:32
Dyscyplinarkę dostała? Hahahahahahahaha. Nie ukrywam jestem zadowolona.
Scenopis "Wilkowyje" odc.7
Scenopis "Wilkowyje" odc.7 07.08.2020, 14:39
Ot i się nawyrabiało.
W Wilkowyjach powrót do sytuacji z przed wyborów 2018 roku. Stare wraca. Członek zarządu płatny, trzeci wicedyrektor szykuje się do jednej ze szkół. Mamy nowego dyra PZD.
W mediach afera, a w zasadzie afery dwie. Pierwsza dotyczy sporu Kronikarz vs dr. z IPN, druga zaś ukarania przez Wójta gminy Trzeszczany swojej już byłej podwładnej.
W pierwszą sprawę włączyła się organizacja pozarządowa która doniosła na donosiciela do prokuratury. Drugą chyba rozstrzygnie sąd pracy.
Driver już nic nie opowiada, gdyż otrzymał słowną reprymendę. Pytany co tam słychać odpowiada: "nic już nie będę mówił bo wszyscy donoszą".
Koalicja rozedrgana. Jest jak to ktoś już skomentował jest "przaśno". Nadal choć dyskretnie szukają kreta w urzędzie. Jeszcze nie wpadli tylko na to że sami są kretami i paplają na prawo i lewo. Jak się bierze do zarządu starych kawalerów...oj przepraszam singli to niestety tak to jest !
Generalnie sezon ogórkowy trwa, trwa i .....trwa mać!
fan
fan 08.08.2020, 16:02
Jestem fanem. Może więcej. Gratulacje za styl i informacje.
Obiektywna Imina
Obiektywna Imina 07.08.2020, 15:01
Wiem że to bez znaczenia, ale taka obserwacja. Zauważyliście że oni mają dłonie jakby ktoś im pustakiem przytrzasnął?
Ja
Ja 08.08.2020, 15:45
Hahaha co racja to racja
Lord Pacynka
Lord Pacynka 09.08.2020, 14:05
Paweł, co się chachasz ?
PiS
PiS 07.08.2020, 14:19
Brawo Wójt Czarnota !
Kamerzysta
Kamerzysta 07.08.2020, 10:22
Zdjęcie mówi samo za siebie, tak wygląda teraz powiat...
Nie lansuj się tak lala
Nie lansuj się tak lala 07.08.2020, 11:51
Umęczony, przaśny, bez polotu. Smutni ludzie.
zobacz
zobacz 08.08.2020, 16:03
Ale skuteczni w działaniu. Chociaż na naszą niekorzyść.
Trzymamy za słowo
Trzymamy za słowo 07.08.2020, 06:20
To teraz wyjaśnienie sprawy śmieci Józefa K w Strzyżowie musi być priorytetem nowej starosty, skoro poprzedniczce to zarzucała.
Xyz
Xyz 14.08.2020, 05:58
Moze i wysypiskiem w Werbkowicach na podzarkach ktos sie zajmie?
Strach na wroble
Strach na wroble 07.08.2020, 10:19
Jasne, co joźko powie to ma zrobić, nie ma nic do gadania. Pionki w tej grze...
Dziejks
Dziejks 06.08.2020, 23:11
Ale fota... W horrorach można grać rolę pierwszoplanowe...
obiektywna Irmina
obiektywna Irmina 06.08.2020, 23:17
Tzn. Powinna jakiś "resercz" zrobić które foto dawać do prasy czy na portale. No albo ktoś jej krecią robotę robi albo sama już nie wiem. Pani starosto no źle to wygląda na zdjęciach. Sorry. Zrobić sobie kilka dobrych fot i rozesłać po redakcjach a nie...takie jakieś z zaskoczenia.
Co
Co 07.08.2020, 05:55
Tu winić fotografa ona po prostu tak wygląda tego się nie da zresetować i zretuszować , to max tapety do zdjęcia,urody Symczuk nigdy nie dogoni.
Jola
Jola 14.08.2020, 06:00
To symczuk ma urode? Nie widac!
Sylwek
Sylwek 14.08.2020, 10:10
Nie no Anka ma. Jak z metra cięty chłoptaś wygląda.
obiektywna Irmina
obiektywna Irmina 07.08.2020, 10:27
To prawda. że do Pani Symczuk to ma lata świetlne, ale może jakiś photo shop?
Porzuciła
Porzuciła 06.08.2020, 09:17
Gminę, partię,kolegów,przyjaciół,powiat, mieszka w Zamojskim w nagrodę została starostą z pomocą zielonej zarazy. WILKOWYJE im gorzej tym lepiej.
ciekawy?
ciekawy? 06.08.2020, 15:24
No właśnie,czy taka osoba która mieszka w Zamościu może być radną w powiecie hrubieszowskim i starostą? Cz ktoś to sprawdzał i sprawdzi? Czas najwyższy wyjaśnić to. Ludzie szepczą między sobą o tym i każdy boi się głośno zapytać.
Przyjaciel Panie Wojcie
Przyjaciel Panie Wojcie 05.08.2020, 15:36
Oj Panie Wójcie Bogiem Pan nie zostaniesz a wrogów sam Pan sobie produkujesz
A z wrogami sobie poradzę.
A z wrogami sobie poradzę. 05.08.2020, 19:55
To według Ciebie ma przymykać oko na nieprawidłowości?Od takich przyjaciół i nagłej śmierci...wybaw nas Panie.
Maja
Maja 05.08.2020, 13:45
Wyraz twarzy kota ***ego na pustyni moglaby wkońcu zmienić. Bo to wcale ładnie nie wygląda.
Tomek zwany biały nos
Tomek zwany biały nos 05.08.2020, 11:36
Niech już tak nie płacze ta garbiąca się pani dama. Płacić i tyle, a nie tylko lans i lans. Otwieram lodówkę Anetka, otwieram zsyp do śmieci Anetka, otwieram portal informacyjny Anetka. Kasa i to już do kasy gminy. Natychmiast.
Anetka
Anetka 07.08.2020, 13:40
Oglądam horror a tam...? Haha
Jogi
Jogi 05.08.2020, 22:06
A jak pozuje do zdjęć w Trzeszczanach jak samochód załatwiła poprzednia starostą to nawet wójta ze zdjęcia wycięła i przewodniczącego rady gminy. Wszystko bierze na siebie, jeszcze żaden samorządowiec tak się nie lansowal, zdrajca PISU musi odejść z partii
PŁAĆ
PŁAĆ 05.08.2020, 11:53
Głupia płać cudzym życiem się baw, hahahaaaaaaa.
Dlaczego
Dlaczego 05.08.2020, 10:41
Wójt taką małą kwotę żąda, czyżby traktował panią Starostę ulgowo, po starej znajomości,coś tu źle pachnie, proszę wykazać najwyższe standardy, jakie stołki takie kary, a nie drobne.
Mieszkanka gminy
Mieszkanka gminy 04.08.2020, 23:05
Czytając te wszystkie komenatrze od osob, które nie mają o sprawie bladego pojęcia, a jedyne informacje czerpią z takich właśnie artykułów i ludzkich ,, ust,, czuje sie bardzo zażenowania. To sprawa miedzy Panią Starostą a Wójtem. Oni beda sie nią martwic i rozstrzygnać pomiedzy sobą na drodze sądowej. Uważam, że wypowiadać się o tej sprawie powinni ludzie, którzy są z nią związani, a nie ci, ktorzy udaja wielce wiedzących.
Ludzie zajmijcie sie swoim życiem!
Takie życie
Takie życie 05.08.2020, 09:49
Pan Wójt i pani Starosta są osobami publicznymi i mieszkańcy mają prawo wyrazić swoje opinie w tym temacie. A fakt, że więcej opinii pozytywnych jest o panu Wójcie, to jedynie świadczy o tym jak ludzie postrzegają nową Starostę, a postrzegają ją źle i to nie tylko z powodu konfliktu z panem Wójtem ale przede wszystkim za to, że wraz z trójką innych rokoszan z PiS przyczyniła się do przewrotu czerwcowego. Dla wielu mieszkańców są to zwyczjni zdrajcy, ktorzy dla pieniędzy i władzy zdradzili swoich kolegów partyjnych i koalicjanta. A całym spiritus movens tego wszystkiego była właśnie pani Aneta Karpiuk. Reszta to leszcze, których podporządkowała sobie. Ale bardzo może się zawieść na nowym koalicjancie kiedy całkowicie zechce przejąć władzę włącznie z całym zarządem. I myślę, że zrobi to wkrótce, tym bardziej, że bez trudu uzyska wymaganą większość, gdyż ci wszyscy "utrąceni" przy przewrocie radni z PiR oraz z PiS z bardzo dużym prawdopodobieństwem zagłosują za jej odwołaniem. Karma powraca, lub jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Radzę o tym pamiętać.
Bardzo
Bardzo 05.08.2020, 10:07
Dobry komentarz Takie życie, jak się pchali na świecznik po trupach , to teraz niech się nie dziwią że się ich krytykuje.
Grupa papa..
Grupa papa.. 04.08.2020, 22:05
Klakierzy w lakierkach w brzydkich sweterkach,przy marnych cukierkach.
Do miejscowej i miejscowego
Do miejscowej i miejscowego 04.08.2020, 13:32
Prawdziwymi klakierami jesteście właśnie wy. Wstyd !!!
Miej...
Miej... 04.08.2020, 21:53
Jednak Wy!!!
Naga Aga
Naga Aga 04.08.2020, 22:07
Wy,wy,wy klakiery...,
Miejscowa
Miejscowa 04.08.2020, 11:40
Już klakierzy Wójta wypisują głupoty,to jest jego elektorat...
Fretka
Fretka 05.08.2020, 12:34
A ty dupo właz,tylko obrażać umiesz.
Odmiejscowy
Odmiejscowy 05.08.2020, 10:10
Do roboty zielona zarazo.
Staropolskie mądrości
Staropolskie mądrości 04.08.2020, 11:37
Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada.
Fakt.
Fakt. 04.08.2020, 21:10
Stara prawda jak i ta że; Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka, czyt. wilczycę!!!

Pozostałe