Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży

  • 03.08.2020, 17:30
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży
Tak, to już jutro, we wtorek, 4 sierpnia ukaże się nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Zapewniamy Was, że warto po ten numer sięgnąć, bo jest pełen bardzo ciekawych tematów.

>>>> Sąd Okręgowy w Lublinie uznał, że samorządowiec z Zamościa złożył sześć lat temu nieprawdziwe oświadczenie lustracyjne. O kogo chodzi? Z czym to się dla niego wiąże?

>>>> O wyzwaniach, planach i zmianach organizacyjnych w szpitalu papieskim rozmawiamy z nową dyrektor Małgorzatą Popławską.

>>>> Już blisko 7 tysięcy świń zostało uśmierconych na Zamojszczyźnie z powodu ASF. Co to oznacza dla hodowców?

>>>> Urząd Miasta Zamość wszczął postępowanie w sprawie wydania decyzji o pozwoleniu na budowę. W mieście powstanie kolejna restauracja McDonalds.

>>>> Zagadka ludzkich szczątków wykopanych na miejskim targowisku w Tarnogrodzie prawie rozwiązana.

>>>> Czy w zabytkowym dworku w Tereszpolu powstanie muzeum powstania styczniowego? Jest taka szansa.

>>>> Wójty jest za, ale na razie zawiesił postępowanie. Mieszkańcy są przeciw. Czy w gm. Susiec powstanie kolejna ubojnia? 

>>>> Wójt Trzeszczan żąda od starosty Karpiuk odszkodowania za to, że "porzuciła" pracę w gminie. Jak się to zakończy?

To jedynie niewielki ułamek tematów z tego numeru. Znacznie więcej znajdziecie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe