Gm. Zamość: Cyrk w plenerze. Wakacyjny prezent dla dzieci

  • 03.08.2020, 14:04
  • red.
Gm. Zamość: Cyrk w plenerze. Wakacyjny prezent dla dzieci
Już 12 sierpnia 2020 r. na placu przy Centrum Kultury Sołectwa Lipsko odbędzie się wakacyjne przedstawienie dla dzieci z cyklu „Letni Teatrzyk Podwórkowy i Spółka”. Tym razem Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość zaprasza dzieci na występ rodzinnego Cyrku FOCUS oraz spotkanie muzyczne z zespołem kameralnym zamojskiej orkiestry symfonicznej. Start o godz. 14:00.

Będzie to już trzecie z czterech zaplanowanych tego lata spotkań wakacyjnych dla dzieci, organizowanych w reżimie sanitarnym przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość. Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia i stan epidemii w Polsce, postarajmy się zachować dystans społeczny 1,5 m oraz zminimalizować kontakt fizyczny, zwłaszcza dziecięcych widzów. W programie plenerowego widowiska scenicznego w Lipsku są następujące atrakcje:

  • krótki konkurs wiedzy o Gminie i rocznicy 30-lecia Samorządności Gmin w Polsce,
  • występ rodzinny Cyrku „Focus”,
  • pokaz grupy tanecznej „Slavica Dance”, prowadzonej przez GOK,
  • występ Zespołu Kameralnego Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego z Zamościa,
  • „Czekoladowy Zakątek” dla dzieci*, czyli rozlewnia czekolady, soków i koktajli.
    Zapraszamy dzieci i rodziców z Lipska i okolic.

*Projekt „Czekoladowy Zakątek” – rozwój Koła Gospodyń Wiejskich w Bortatyczach poprzez zakup urządzeń gastronomicznych dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4”.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe