Biłgoraj: Festiwal Kultur - trzy dni znakomitej zabawy

  • 03.08.2020, 09:09
  • ak
Biłgoraj: Festiwal Kultur - trzy dni znakomitej zabawy
To będzie już siódma edycja tej imprezy. Na nadchodzący weekend (7-9 sierpnia) w Biłgoraju, na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury zaplanowano Festiwal Kultur.

Nikt, kto weźmie udział w tym wydarzeniu nie będzie się nudził. W programie trzydniowej imprezy cała masa atrakcji, m.in. prezentacje taneczne grup z Chorwacji i Słowacji oraz miejscowego zespołu folklorystycznego „Pokolenia”. Wystąpią również artyści Teatru Żydowskiego z Warszawy, jak również Paulina Talarska znana z programu X- Factorze oraz Karolina Lizer, która wystąpi w tegorocznych Debiutach w Opolu.

Prezentacjom scenicznym towarzyszyć będzie Jarmark Sitarski z pysznym, regionalnym jedzeniem i stoiskami z rękodziełem. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU ZNAJDZIECIE W NASZYM INFORMATORZE>>> CO? GDZIE? KIEDY?

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe