Komarów-Osada: Bezpłatne badania słuchu

  • 03.08.2020, 06:28
  • ak
Komarów-Osada: Bezpłatne badania słuchu Fot. pixabay.com
Nie trzeba mieć żadnych skierowań. Wystarczy się zapisać i przyjść na badania słuchu, które w Komarowie-Osadzie będą bezpłatnie prowadzone w najbliższy piątek, 7 sierpnia.

Specjalny ambulans zaparkuje przy Urzędzie Gminy Komarów-Osada. Pacjenci będą w nim przyjmowani w godz. 8-14. Szczegółowe informacje na ten temat uczestnictwa w akcji można uzyskać telefonując pod nr 814 714 004. Można je też znaleźć na internetowej stronie www.sluchmed.pl.

Statystyki wskazują, że problemy ze słuchem ma co trzeci Polak. W naszym województwie dotyczy to ok. 40 procent pacjentów.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe