Zamość: Wyszarpnął się ochronie i uciekł. Kto go poznaje?

  • 31.07.2020, 10:26
  • ak
Zamość: Wyszarpnął się ochronie i uciekł. Kto go poznaje?
Zamojska policja prosi o pomoc. Trzeba ustalić personalia mężczyzny ze zdjęć. To on w sklepie na ul. Hrubieszowskiej dokonał kradzieży, szarpał się z ochroniarzem i uciekł.

Do zdarzenia doszło 2 czerwca. Młody mężczyzna wszedł do sklepu, przechadzał się między półkami, z jednej z nich zgarnął alkohol i usiłował wyjść, nie płacąc za towar. Zauważył to pracownik ochrony i stanął na drodze złodziejowi, zażądał zwrotu towaru. Ale nieuczciwy klient ani myślał to zrobić, doszło do szarpaniny. Ostatecznie sprawca zdołał się oswobodzić i uciec.

Powiadomieni o tym policjanci zaczęli poszukiwania sprawcy kradzieży rozbójniczej, m.in. zabezpieczyli monitoring. Poszukiwany to młody, szczupły mężczyzna, o wzroście ok. 180 cm. Był ubrany w jasne spodnie, szare buty, ciemną kurtkę z kapturem, z logo marki odzieżowej na przedzie. – Prawdopodobnie mężczyzna posiada tatuaże na zewnętrznych stronach dłoni lewej i prawej – dodaje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Funkcjonariuszom dotychczas nie udało się sprawcy namierzyć. Liczą na pomoc obywateli. Jeżeli ktoś wie, kim jest ten człowiek i gdzie przebywa, proszony jest o kontakt z KMP pod nr tel. 47 81 514 22 lub 112. Z policją można też kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej pisząc na adres: [email protected] albo osobiście zgłaszać do komendy na ul. Wyszyńskiego 2 w Zamościu.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
LWS
LWS 04.08.2020, 13:47
Widzę że zdjęcia dobrej jakość ciekawe kiedy go znajda
XonoX
XonoX 01.08.2020, 16:41
ochroniarz chyba na grupie inwalidzkiej bo normalny raczej dałby radę..

Pozostałe