Strażacy z Trzeszczan mają nowy wóz

  • 30.07.2020, 15:06
  • ak
Strażacy z Trzeszczan mają nowy wóz Fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
To dla druhów ważna rzecz. Strażacy z jednostki OSP w Trzeszczanach będą niedługo jeździć na akcje nowym wozem.

Uroczyste przekazane wozu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki w Trzeszczanach zorganizowano w środę, 29 lipca. Wzięli w tym wydarzeniu udział Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej st. kpt. Piotr Gronowicz oraz starosta Aneta Karpiuk.

Jednostka wzbogaciła się w pojazd TATRA GCBA 4/24 z napędem terenowym z 2003 roku, który do tej pory służył w KPSP w Hrubieszowie. Akt przekazania odebrali: prezes OSP Trzeszczany Henryk Gałka, naczelnik Zygmunt Gabryś oraz Edward Gąsior, komendant gminny OSP Trzeszczany.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PW
PW 10.08.2020, 13:42
Co oni się tak lansują? Też to widzicie?
Czas
Czas 06.08.2020, 10:04
Odwołać Starostę, poprzedniej największy zarzut to lansowanie, a tu co widzimy dobry początek foto polityki, a gdzie maski ochronne w tak bliskim kontakcie, na to jest paragraf, sanepid udaje że nie widzi, opaski mają na oczach,lansują bezkarność świecznika,gdzie mandaty za jawne dowody po 30.000 i będzie nowy wóz strażacki.Panie Wójcie Czarnota proszę z urzędu zgłosić proceder to Pana teren.
Lutek
Lutek 03.08.2020, 07:03
Widzę dyktatorski styl zarządzania zdjęciami. Oj nieładnie, nieładnie.
Alojzy
Alojzy 02.08.2020, 20:44
Bo wycinać ludzi ze zdjęcia też trzeba umieć ...zalecam zmianę fotografa bo tego ewidentnie przerosła funkcja...albo wysłać na urlop niech odpocznie trochę.
Bożena
Bożena 31.07.2020, 09:40
Brawo Panie Wójcie!
LHR
LHR 31.07.2020, 08:07
Halo,Halo a co to za lans bez przerwy? Do roboty. Komunikację tam pogonić do roboty bo taki jeden picuś glancuś zamiast za robotę to ciągle bajeruje młode pracownice.
wiem
wiem 30.07.2020, 22:32
Ten wóz to zasługa poprzedniej starosty oraz obecnych ze straży.
Grania
Grania 31.07.2020, 09:50
Ten wóz będzie ziarnem nienawiści.Ale obecnej władzy o to chodzi,Wójta i Sekretarza ze zdjęcia wycieli jak małe dzieci.
Fakt.
Fakt. 01.08.2020, 08:03
Wójta i Przewodniczącego Rady Gminy. Oj nowa pani Starosta pięknie rozpoczyna kadencje ja wiem jedno, kto sieje wiatr niebawem zbiera burzę.
słyszłam
słyszłam 30.07.2020, 21:51
Gratulacje, ale jak mawia radny powiatowy co za lans pewnej pani.
Józek
Józek 30.07.2020, 22:05
A jamyślał że to figura woskowa.

Pozostałe