Zamość: Dzień Zamojski Festiwalu Stolica Języka Polskiego

  • 01.08.2020, 13:18
  • red.
Zamość: Dzień Zamojski Festiwalu Stolica Języka Polskiego
Już w niedzielę, 2 sierpnia Dzień Zamojski Festiwalu Stolica Języka Polskiego. Co ciekawego nas czeka?

W programie szereg spotkań autorskich i kulturalno-rozrywkowych wydarzeń. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Festiwalu, a także na plakacie poniżej.

Patronem tegorocznej edycji Stolicy Języka Polskiego jest Cyprian Kamil Norwid – wybitny twórca romantyczny, poeta, prozaik, dramatopisarz, rzeźbiarz i rysownik, który w centrum uwagi stawiał zwykłego człowieka umieszczonego w problematyce uniwersalnej.

Wydarzenie jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia i klauzuli RODO (do wglądu i do pobrania TUTAJ).

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe