Zamość: Maseczki z więzienia dla stowarzyszenia

  • 31.07.2020, 08:00
  • ak
Zamość: Maseczki z więzienia dla stowarzyszenia Fot. mjr Maciej Baniak/ZK Zamość
Kolejny transport kilkuset maseczek ochronnych opuścił mury Zakładu Karnego w Zamościu. Uszyli je osadzeni, którzy przy maszynach pracują od początku epidemii, a nosić będą pracownicy i podopieczni ośrodków prowadzonych przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu.

Dary zostały oficjalnie przekazane przez wiceministra sprawiedliwości Marcina Romanowskiego i dyrektora ZK ppłk. Jacka Zwierzchowskiego na ręce Marii Król, szefowej stowarzyszenia. W uroczystości udział wziął również prezydent Andrzej Wnuk.

Wcześniej maseczki z więzienia trafiły do wielu różnych instytucji, m.in. Sądu Okręgowego, Domu Pomocy Społecznej, Komendy Miejskiej Policji i Straży Miejskiej w Zamościu, Domu Dziecka w Zwierzyńcu i DPS w Szczebrzeszynie. 

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe