Komu zawodzi szybkościomierz? (TYLKO W GAZECIE)

  • 28.07.2020, 13:30
  • Mariusz Parol
Komu zawodzi szybkościomierz? (TYLKO W GAZECIE) Takie zdjęcie zarejestrował laserowy miernik prędkości podczas pomiaru w Mojsławicach.
Policyjne pomiary prędkości od dawna budzą kontrowersje.

Marek K. z Lublina na 3 miesiące stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w Mojsławicach (gm. Uchanie). Według pomiaru policjantów z hrubieszowskiej drogówki pędził mercedesem z prędkością 103 km/h. On zapewnia, że mógł jechać najwyżej około 60 km/h. Jego sprawą niedawno zajmowano się w telewizyjnym programie "Państwo w państwie" wyemitowanym przez stację Polsat News.

Jak się ta historia skończyła? Przeczytasz w nowej Kronice Tygodnia.

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Z
Z 29.07.2020, 00:15
Kiedyś komuś, w Wólce Orlowskiej, zmierzyli 140 km/h i człowiek oczywiście mandatu nie przyjął. A Wysoki Sąd, nie mogąc usankcjonować tak jawnego idiotyzmu, tak żeby człowiek za bardzo się nie cieszył, dowalił mu grzywnę za przekroczenie prędkości o 10 km/h, bo ten wcześniej zeznał, że jechał na tempomacie ustawionym na 60 km/h.

Pozostałe