Niech Przemek stanie na nogi. Charytatywny koncert w Hrubieszowie

  • 01.08.2020, 08:09
  • par
Niech Przemek stanie na nogi. Charytatywny koncert w Hrubieszowie Przemysław Jaskuła po wypadku nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować.
W niedzielę, 2 sierpnia w HOSiR odbędzie się koncert charytatywny połączony ze zbiórką pieniędzy na leczenie i rehabilitację Przemysława Jaskuły z Werbkowic. Koncert miał się odbyć w marcu, ale przeszkodził COVID-19.

W 2019 r. Przemysław Jaskuła w pracy miał wypadek. Doznał urazu kręgosłupa i od tamtej pory nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować.

 – Przemek chciałby odzyskać sprawność i cieszyć się młodością. Potrzebuje wózka inwalidzkiego, sprzętu rehabilitacyjnego, pomocy wykwalifikowanego rehabilitanta. 21 lipca tego roku w Otwocku przeszedł operację stawu biodrowego. Nie możemy pozostawić ich samych z tym problemem – mówi Mateusz Sołtysiak współorganizatorów koncertu.

Do tej pory występ potwierdziły zespoły: MALIBU, ENERGY GILS, BAFLO, NOKAUT, VEEGAS, MEGUSTAR, SHANTEL, MIGLANC, KINGSIZE. Gwiazdą koncertu będzie zespół Mejk z Morąga.

 – W czasie koncertu będą licytacje podarowanych na aukcję gadżetów i usług. Zaplanowano inne atrakcje. Miejmy nadzieję, że pozwolą one zebrać jak najwięcej pieniędzy dla Przemka. Jeżeli ktoś chciałby przekazać coś do licytacji, to prosimy zgłosić swój udział – zachęca Danuta Muzyczki, współorganizatorka koncertu.

par

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 01.08.2020, 11:10
Życzę zdrowia.
Hrubieszowianka
Hrubieszowianka 01.08.2020, 09:25
Pani Danusiu, Przemku
Jesteście wielcy. Dajecie tyle serca w każdą organizowaną przez Was akcję charytatywną. Jesteście wrażliwi na to co dzieje się wokół nas, a to jest piękne. Trzymam kciuki aby niedzielna impreza była udana, a zebrane pieniądze umożliwiły dalsze leczenie Przemka. Życzę aby ta Wasza wrażliwość udzieliła się również mieszkańcom powiatu hrubieszowskiego i hojnie wsparli tę piękną inicjatywę pomocy innym.

Pozostałe