Gm. Tomaszów Lubelski: Budują, więc będzie zalewało (TYLKO W GAZECIE)

  • 30.07.2020, 06:06
  • Wioleta Dudek
Gm. Tomaszów Lubelski: Budują, więc będzie zalewało (TYLKO W GAZECIE) W związku z pracami przy budowie drogi S17 rowy zostały zasypane. To powoduje problemy.
Mieszkańcy części Łaszczówki walczą z podtopieniami, bo drogowcy budują im obwodnicę S17. W tym roku ten problem jest wyjątkowo odczuwalny.

Obwodnica przebiega przez grunty kilku podtomaszowskich miejscowości: Dąbrowa, Rogóźno Sabaudia, Łaszczówka, Łaszczówka-Kolonia i Jeziernia. Mieszkańcy nie mogą doczekać się końca prac. Nie tylko z powodu tego, że wreszcie będą mieli wygodne drogi, skończą się objazdy, chaos na ulicach, jaki tworzą budowlańcy i maszyny. Poważniejszym problemem są dla nich podtopienia, do których przyczyniła się właśnie budowa obwodnicy S17.

Czy z problemem da się coś zrobić? Czytaj papierowe i e-wydanie Kroniki Tygodnia.

Wioleta Dudek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe