Werbkowice: Będzie wesoło

  • 14.02.2017, 08:21
  • par
Werbkowice: Będzie wesoło
W najbliższą sobotę 18 lutego w Werbkowicach odbędą się kolejne Potyczki Kabaretów Autorskich "Taaakie Jaja". W tamtejszym Gminnym Ośrodku Kultury o laury i nagrody finansowe będą walczyły 4 kabarety z różnych stron Polski. Gospodarz, kabaret "Szara Eminencja" wystąpi poza konkursem. Impreza odbędzie się pod patronatem "Kroniki Tygodnia".

O główną nagrodę finansową i Złote Jajo w tegorocznych Potyczkach Kabaretów Autorskich "Taaakie Jaja" powalczą: kabaret Sakreble ze Zduńskiej Woli, kabaret FiFa RaFa z Lublina, Nomen Omen z Krakowa i HarcyteatrK z Lidzbarka Warmińskiego. 

Jakie finansowe nagrody przygotowano dla zwycięzców, przeczytasz o tym w najnowszym wydaniu Kroniki Tygodnia.     

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe