Zamość: Poparcie dla Andrzeja Wnuka. Prawie absolutnie (TYLKO W GAZECIE)

  • 28.07.2020, 07:30
  • AP
Zamość: Poparcie dla Andrzeja Wnuka. Prawie absolutnie (TYLKO W GAZECIE) Andrzej Wnuk otrzymał absolutorium, choć nie bez uwag.
Jednomyślności nie było, pojawiły się słowa krytyki, ale ostatecznie prezydent Zamościa Andrzej Wnuk otrzymał i wotum zaufania, i absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu miasta.

Co radni zarzucali prezydentowi Zamościa? Czy za coś go chwalili? 

Przeczytasz w nowej Kronice Tygodnia.

 

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkanìec
Mieszkanìec 29.07.2020, 00:10
Najgorszy wlodarz miasta .podwyzki na wszystkim co sie da .sam czynsz 200% podwyzki za lokale w strasznym stanie technicznym .
Andrzej
Andrzej 28.07.2020, 19:12
Podwyżki czynszu mieszkań , podwyżki wynagrodzeń dla Prezes ZGL ,podwyżki wywozu śmieci brudne osiedla, dziurawe ulice.Wstyd Przebudowa ulicy lubelskiej wygląda jak w czasach powojennych.Odcinek 400m rozkopany od kwietnia ,koparki stoją robotnicy siedzą.Wnuk do Odwolania Wstyd Żadnego nadzoru.Nikogo nic nie obchodzi .Czyli Robota co chceta .Samorządy to zorganizowane grupy kolesi.



Kmicic
Kmicic 28.07.2020, 19:42
To, że robotnicy siedzą a koparki stoją to jest sprawa właściciela firmy wykonującej remont a nie prezydenta miasta. Ulice aż tak nie są dziurawe chociaż można powiedzieć mogłoby być lepiej. Co do podwyżek to akurat racja. Najpierw trzeba zobaczyć czy w urzędzie miasta nie ma zbędnych etatów i pieniędzy wyłożonych w błoto. Bo mieszkańcy miasta nie powinni płacić urzędnikom za ich niekompetencję i zadłużanie miasta na dekady.
Kosztorysant
Kosztorysant 30.07.2020, 07:03
Właściciel?To jak robią kosztorys do przetargu?Liczą pięciu stojących i jednego pracującego?A gdzie nadzor inwestorski ?Kto ma pilnować publicznych pieniędzy, wykonawca ?czy zleceniodawca ?
Andrzej
Andrzej 28.07.2020, 18:27
Andrzej Wnuk jest Najgorszym Prezydentem Zamościa.Brudme osiedla ,psie kupy, brak patroli straży miejskiej śmierdzące śmietniki , na osiedlu Poniatowskiego żadnych inwestycji , dzieci bawia się na ulicy.Prezydent oraz Rada miasta do Odwolania
Adam
Adam 28.07.2020, 16:13
Prezydent Wnuk jest fantastyczny. Dzięki niemu i jego wyborcom nie musi być w Polsce przestrzeganie prawa. Nie będzie związków partnerskich, będziemy mogli mieć niezależność energetyczną dzięki zakupom broni i gazu w USA i wspomaganiu dzięki tym zakupom gospodarce USA. Po prostu jest bardzo dobrze a będzie jeszcze lepiej
Kmicic
Kmicic 28.07.2020, 19:46
Właśnie jak będziemy kupować zabawki oraz gaz od wujka Sama nie będziemy niezależni. Więc lepiej jest wspierać gospodarkę USA aniżeli polską? Czy to jest patriotyzm wg. elit rządowych? Lepiej byłoby mieć własne fabryki zabawek oraz gaz czerpać też z różnych źródeł gdyby wujek Sam się rozgniewał.
Z
Z 29.07.2020, 00:19
Ty tak poważnie? Nie kumasz, o co chodzi?
Str
Str 28.07.2020, 07:55
Zielony ryneczek na starym mieście sprzedany,a kasę sobie wziął.

Pozostałe