Zamość: Sportowcy nagrodzeni przez samorząd

  • 27.07.2020, 09:00
  • ak
Zamość: Sportowcy nagrodzeni przez samorząd Fot. Starostwo Powiatowe w Zamościu
Zawodnicy i trenerzy Uczniowskiego Klubu Sportowego Centrum Szkół Walki „LIDER” i Uczniowskiego Klubu Sportowego „Terminator” zostali docenieni przez władze powiatu zamojskiego.

W zeszłym tygodniu ze sportowcami spotkał się wicestarosta Witold Marucha i w imieniu Zarządu Powiatu Zamojskiego przekazał przyznane zawodnikom i ich szkoleniowcom nagrody rzeczowe. To docenienie ich osiągnięć i sukcesów sportowych. Kto został wyróżniony?

Ewelina Jachimczyk ze Skokówki, trenująca sumo w UKS CSW "LIDER" odebrała nagrodę za pierwsze miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Jej klubowa koleżanka Aleksandra Maziarczyk z Wierzby na tych samych zawodach zajęła III miejsce. Nagrodę otrzymał również trener zawodniczek Krzysztof Kwiatkowski.

Nagrody trafiły też do członków UKS "Terminator", trenujących koluchstyl. Otrzymali je: Klaudia Dudek z Wysokiego za I miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorek  i wstępne powołanie na Mistrzostwa Świata 2020 do Mongolii, Damian Wróblewski z Pniówka za I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów,  Wiktoria Pakuła z Wólki Wieprzeckiej za I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów, Paulina Mazur z Bortatycz za I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów. Doceniono też trenerkę tych sportowców Monikę Feliksiak.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe