Gmina Komarów-Osada: PFRON dał pieniądze na remont WTZ

  • 24.07.2020, 15:10
  • ak
Gmina Komarów-Osada: PFRON dał pieniądze na remont WTZ Fot. pixabay.com
Budynek warsztatów terapii Zajęciowej w Wolicy Brzozowej doczeka się remontu. Pieniądze na ten cel wyłożył Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Część dołoży też gmina Komarów-Osada.

Placówka powstała 18 lat i od tamtej pory większych remontów w niej nie prowadzono. Teraz wnętrza zostaną gruntownie odświeżone, dzięki dotacji z "Programu wyrównywania różnic między regionami". PFRON pokryje 80 proc. kosztów, resztę wyłoży samorząd.

W planach jest remont łazienki, wymiana instalacji, a także drzwi, grzejników, podłóg i doposażenie WTZ. Termin realizacji całości zadania wyznaczono na 18 września.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
tato
tato 26.07.2020, 17:57
A sprzęt do rehabilitacji tez będzie? I może jakaś pani by się znalazła do tej sali

Pozostałe