Gmina Tomaszów Lubelski to "Pionier Edukacji i Bezpieczeństwa"

  • 24.07.2020, 08:15
  • Źródło: UG Tomaszów Lubelski
Gmina Tomaszów Lubelski to "Pionier Edukacji i Bezpieczeństwa" Fot. UG Tomaszów Lubelski
Gmina Tomaszów Lubelski otrzymała statuetkę oraz tytuł Pioniera Edukacji i Bezpieczeństwa w I edycji rankingu Lider Rozwoju.

Zespół Lidera Rozwoju wraz z Ministerstwem Cyfryzacji wyróżnili polskie gminy, w tym tomaszowską angażującą się w budowę innowacyjnego, nowoczesnego społeczeństwa, promującą ideę zrównoważonego rozwoju, poprzez którą mieszkańcy mają dostęp do najnowszych technologii.

Nagrodą, którą samorząd otrzymał, jest dostęp do aplikacji Hello City, dzięki której mieszkańcy gminy Tomaszów Lubelski będą informowani o działaniach, wydarzeniach, alarmach występujących w okolicy, lokalnych zagrożeniach, a także powiadomieniach organizacyjnych, które ułatwią życie mieszkańców.

Źródło: UG Tomaszów Lubelski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe