Hrubieszowscy policjanci na wakacjach. Spotykają się z dziećmi

  • 23.07.2020, 09:42
  • Źródło: KPP Hrubieszów
Hrubieszowscy policjanci na wakacjach. Spotykają się z dziećmi Fot. KPP Hrubieszów
Hrubieszowscy policjanci odwiedzili dzieci, które spędzały miło czas pod okiem swoich opiekunów na boisku w Uchaniach. Mundurowi w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” rozmawiali o bezpieczeństwie podczas wakacji. Przypominali także o bezpieczeństwie na drodze i zagrożeniach jakie niesie ze sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu.

Policjanci spotkali się przedwczoraj z dziećmi na boisku w Uchaniach, gdzie pod okiem swoich opiekunów najmłodsi spędzają miło czas. Mundurowi rozmawiali z zebranymi o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.

W trakcie spotkania omówione zostały zasady bezpiecznego zachowania nad wodą i w wodzie, niebezpieczeństwa jakie mogą nas spotkać podczas wakacji w miejscu zamieszkania, wypoczynku na wsi jak i na drodze oraz sposobach ich uniknięcia.

Nie można również zapominać o bezpieczeństwie na drodze. Szczególnie teraz podczas wakacji na drogach panuje wzmożony ruch zarówno pierzych jak i pojazdów. Policjanci podczas spotkania przypominali jak ważne dla niechronionych uczestników ruchu drogowego są odblaski, które mogą uratować życie. Na koniec spotkania policjanci życzyli dzieciom bezpiecznych i spokojnych wakacji.

Źródło: KPP Hrubieszów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe