Tych mężczyzn szuka policja (TYLKO W GAZECIE)

  • 24.07.2020, 06:09
  • ak
Tych mężczyzn szuka policja (TYLKO W GAZECIE)
Jest ich dziewięciu, wszyscy są z Zamościa, mają na sumieniu różne mniej lub bardziej poważne przestępstwa czy wykroczenia. Za każdym z nich sądy wystawiły listy gończe i na tej podstawie szukają ich policjanci.

Z prośbą o publikację wizerunku oraz danych personalnych poszukiwanych mieszkańców miasta zwróciła się do naszej redakcji Komenda Miejska Policji w Zamościu. Jest też apel policji o kontakt do osób, które wiedzą cokolwiek o tym, gdzie ci mężczyźni mogą przebywać. Jeżeli ktoś może pomóc policji, powinien kontaktować się z komendą, telefonując pod nr 47 815 19 00 lub na alarmowy 112.

– We wszystkich sprawach dotyczących wskazanych osób organ wydający list gończy wyraził zgodę na rozpowszechnienie ich wizerunku m.in. poprzez publikację w środkach masowego przekazu – podkreśla Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka KMP Zamość.

O kogo konkretnie chodzi? Nazwiska i zdjęcia poszukiwanych znajdziecie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe