Już od wtorku nowa Kronika Tygodnia

  • 20.07.2020, 17:23
  • Kronika Tygodnia
Już od wtorku nowa Kronika Tygodnia
Już jutro ukaże się kolejne wydanie Kroniki Tygodnia. Naprawdę warto po nie sięgnąć i przeczytać "od deski do deski". Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo ciekawych tematów. Jakich?

>>>> Nie czarna wołga, ale czarne mazdy krążyły ostatnio po wioskach w powiecie tomaszowskim. Na rodziców małych dzieci padł strach.

>>>> Działalność OSP w Łabuniach została zawieszona. Powód jest kuriozalny: brakuje kierowcy.

>>>> Marek Jakubiak jest właścicielem obrazu Wojciecha Kossaka z ułanem z piwem zwierzynieckiego browaru. Podobno jest gotów oddać dzieło miasteczku.

>>>> Osoby niepełnosprawne skarżą się, że muszą płacić za parkowanie przy szpitalu "papieskim". Czy coś da się w tej sprawie zrobić?

>>>> Komary owady mają się w Zamościu dobrze, bo miasto stawia na ekologię i oszczędności. A jak jest w Biłgoraju, Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim?

>>>> Turobin wygrał w II turze wyborów prazydenckich strażacki wóz za frekwencję. Wójt ma pomysł, jak wybrać jednostkę OSP, która go otrzyma.

>>>> Dyrektorka szkoły w Werbkowicach oskarża wójt Skubis-Rafalską o nękanie i mobbing.

To jedynie ułamek tematów, które znajdziecie w nowej Kronice. Możecie kupić ją w wersji tradycyjnej albo w formie e-wydania.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe