Strach padł na rodziców. Obcy jeżdżą w czarnych mazdach (TYLKO W GAZECIE)

  • 21.07.2020, 05:32
  • Maria Dec
Strach padł na rodziców. Obcy jeżdżą w czarnych mazdach (TYLKO W GAZECIE) Kto to był i czego chciał?
W Józefówce i Rachaniach rodzice boją się wypuszczać dzieci z domów. Jeśli już gdzieś idą, to w towarzystwie dorosłych. Opustoszały place zabaw, dzieciaki nie jeżdżą na rowerach ani na rolkach. Dlaczego?

We wsiach podobno widziano tajemniczych, obcych ludzi, którzy obserwowali dzieci. Sprawa była zgłaszana na policję. Z jakim efektem? Czy kogoś zatrzymano? 

Tego dowiedz się z papierowego i e-wydania Kroniki Tygodnia

Maria Dec

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
LZ PANISKO BMW
LZ PANISKO BMW 30.07.2020, 13:12
LHRY LTMY ale tam same wsióny są.. same janusze i grażyny a na posesji 1.9 TEDEJI... typowo biedacko-cebulacka rodzina która internetem nie potrafi się posługiwać i pytają "a co to?" w tych całych ruhaniah czy jak tam to sie nazywa to same bezmózgowce mieszkają.. najlepsza historia to ten wkradł sie do domu i maślankę wypił... o jezus XDDD kisne srogo !!
L..
L.. 22.07.2020, 19:43
Brak słów,noszenie masek ogranicza dostęp tlenu do mózgu stąd takie artykuły.
Z
Z 22.07.2020, 23:29
Niektóre mózgi od dawna mają ograniczony dostęp tlenu; stąd takie komentarze.
Iwona
Iwona 22.07.2020, 19:07
O Boże... a skąd te insynuacje że obserwują dzieci? może przejeżdżali i dom albo coś w ogrodzie im się spodobało i chcieliby tak u siebie. Nie raz się z czymś takim spotkałam, do mnie nawet kilka osób podjeżdżało żeby spytać co to albo gdzie można dostać. A tu już widzę niestworzone historie ktoś zaczyna wymyślać... Wirusem ludzie przestali się martwić to teraz coś innego trzeba było wymyślić żeby ludzi zastraszać? Patologia...
Z
Z 22.07.2020, 09:43
Skoro interesują ich pracujący za granicą, to może być to związane z rodzinną walką o dziecko, które jedno z rodziców postanowiło ukryć gdzieś w tym rejonie, np. u rodziny lub zaufanych znajomych.
Makao
Makao 21.07.2020, 20:55
Gangsterski pościg haha, ale dobrze że jakkolwiek reagują na to, a nie, że obojętni i niech się dzieje co chce.
Dziewczyna
Dziewczyna 21.07.2020, 17:39
Rejestracja zamazana.. ciekawe co wielkopolska szuka na Lubelszczyźnie hmm...
Przodownik pracy
Przodownik pracy 21.07.2020, 15:29
Podobno to źli zachodni kapitaliści przyjechali kraść dzieci ciężko pracującemu na wsi ludowi ze wschodu aby zmniejszyć pobieralność 500+ które jest wypłacane z ich podatków...
Andy
Andy 21.07.2020, 10:45
Ludzie. Czy wy jesteście normalni. Ot wiejska ciemnoto pamiętaj się. Glosowali na dudę teraz mazda. Ciekawe co bedzie dalej.
Anty Andynowy
Anty Andynowy 21.07.2020, 14:43
Widać że jesteś ograniczony umysłowo. Jak będziesz miał dzieci to inaczej pomyślisz . A , i gooownno. Ci do tego kto na kogo głosował pajacu malomiasteczkowy
Misza
Misza 21.07.2020, 10:27
Kiedyś straszono ludzi czarnymi wołgami z ukrainy dziś mazdami ""zostań w domu"" czarna mazda
G
G 21.07.2020, 10:02
Haha co za żenada. Czasami zastanawiam się skąd wy bierzecie "dziennikarzy"
Matura to za mało
Matura to za mało 21.07.2020, 09:50
Kompetentny, rzetelny, wyczerpujący temat artykuł, z jasnym przekazem. Widać, że autor kolokwialnie mówiąc "zjadł zęby" w dziennikarskim fachu, a nadzorujący go Redaktor Naczelny skrupulatnie sprawdził każdą przesłankę. Nie pozostaje nic więcej jak pogratulować dzieła. Lajkujcie! Udostępniajcie! Piszcie listy gratulacyjne do siedziby! Może dzięki takim Asom niebawem dowiemy się, że "We wsiach podobno widziano tajemniczych Obcych! Którzy obserwowali ludzi! Sprawa była zgłaszana do NASA!"

Qwerty
Qwerty 21.07.2020, 10:46
Opisz to lepiej i nie komentuj. Jakbyś miał miał dzieci i zobaczył taka mazdę na ulicy ciekawe jaka byłaby minka u kolegi ? Powodzenia w komentowaniu i wszystkiego dobrego.
stara twoja
stara twoja 21.07.2020, 12:23
XD zadna minka debilu ***, zwykly samochod a wy sie ***ie cos ***nieci
pixel
pixel 22.07.2020, 14:55
Ty należysz do tych którzy przeczytają tylko tytuł i zabierają głos, po to aby obrazić.

Pozostałe