Biłgoraj: Wywrotka motocyklisty. Z obwodnicy w skarpę

  • 20.07.2020, 12:25
  • ak
Biłgoraj: Wywrotka motocyklisty. Z obwodnicy w skarpę Fot. KPP Biłgoraj
25-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj trafił do szpitala po tym, jak w sobotę (18 lipca) miał wypadek na północnej obwodnicy Biłgoraja.

Do zdarzenia doszło po południu. Policyjne ustalenia wskazują, że młody mężczyzna nie wyrobił się na zakręcie. Wypadł z drogi na pobocze i uderzył w skarpę, wywracając pojazd. Wiadomo, że mężczyzna był trzeźwy.

– Im lepsza pogoda tym częściej spotykamy na drogach amatorów jednośladów.  Przekłada się to niestety także na udział tej grupy użytkowników dróg w statystykach zdarzeń drogowych.  Wypadki, w których uczestniczą motocykliści pociągają za sobą poważne skutki. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Pamiętajmy także, że brawura, brak wzajemnego szacunku na drodze nie pozostaje bez wpływu na bezpieczeństwo uczestników ruchu – podkreśla Joanna Klimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wojtas
wojtas 22.07.2020, 08:41
Bylem na miejscu, spadł deszcz i odrazu gleba

Pozostałe