Gm. Hrubieszów: Świeża trawa na boisku w Teptiukowie

  • 20.07.2020, 06:09
  • ak
Gm. Hrubieszów: Świeża trawa na boisku w Teptiukowie Fot. UG Hrubieszów
Boisko w Teptiukowie, na którym KS Hurgan rozgrywa swoje mecze zostało zmodernizowane. Pojawiła się na nim nowa murawa. Zadanie zrealizowała gmina Hrubieszów.

Przerwa w użytkowaniu obiektu była dość długa, bo z powodu koronawirusa wcześniej zakończył się poprzedni sezon. gdy piłkarze wrócili do treningów, szlifowali formę na bocznym boisku. To główne było w tym czasie odnawiane. 

Wynajęta przez samorząd firma przeprowadziła piaskowanie i wertykulację gleby, dosiana została nowa trawa. W czynie społecznym wykonano system nawadniania. Całość pochłonęła o. 20 tys. zł. Zapłaciła za to gmina.

Teraz trawa musi się solidnie ukorzenić. Pierwsze mecze na odnowionym boisku zostaną rozegrane w sierpniu.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe