Będą drogi dojazdowe do pól. Gdzie?

  • 19.07.2020, 14:25
  • ak
Będą drogi dojazdowe do pól. Gdzie? Fot. Lubelski Urząd Marszałkowski
Łukowa, Dołhobyczów, Telatyn, Rachanie i Komarów-Osada – te gminy znalazły się wśród 22 pierwszych samorządów, z którymi władze województwa podpisały już umowy na modernizację lub budowę dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

Pieniądze na ten cel pochodzą ze środków celowych budżetu województwa lubelskiego. W sumie takich umów ma być w bieżącym roku ponad 90, a łączna kwota, jaka trafi do gmin to 1 mln 432 tys. zł.

Wsparcie już otrzymały gminy: Kock, Komarów-Osada, Łukowa, Dołhobyczów, Dzierzkowice, Rudnik, Wola Mysłowska, Komarówka Podlaska, Siedliszcze, Bełżyce, Telatyn, Opole Lubelskie, Urzędów, Godziszów, Wojciechów, Rachanie, Trzebieszów, Jastków oraz Potok Wielki

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rolnik
Rolnik 19.07.2020, 21:27
Ale sensa ja te drogi powinne byc juz 50 lat temu😁😃😂

Pozostałe