Teatr i muzyka dla dzieci w Bortatyczach

  • 19.07.2020, 09:43
  • Źródło: GOK Wysokie
Teatr i muzyka dla dzieci w Bortatyczach
Teatr „Blaszany Bębenek” oraz koncert kameralny zamojskiej orkiestry symfonicznej to główni wykonawcy widowiska dla dzieci zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość z cyklu „Letni Teatrzyk Podwórkowy i Spółka”. Tym razem przedstawienie odbędzie się 22 lipca 2020 r. w Bortatyczach i będzie drugim już w Gminie Zamość widowiskiem plenerowym z wakacyjnego cyklu. Start o godz. 14.

Cykl „Letnich Teatrzyków Podwórkowych i Spółka” przewiduje realizację czterech plenerowych przedstawień dla dzieci w okresie wakacji 2020 r. Widowisko w Bortatyczach będzie drugim spotkaniem z cyklu po pierwszych występach w Wierzchowinach, gdzie zamiast teatrzyku zaprezentowała się rodzina cyrkowców. Ze względu na trudny czas pandemii każde przedstawienie odbywa się na boisku otwartym z docelową ilością 150 osób na widowni.

Ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia i stan epidemii w Polsce, postarajmy się zachować dystans, aby kontakt fizyczny dziecięcych widzów był zminimalizowany. W programie widowiska scenicznego w Bortatyczach są następujące atrakcje:


• spektakl Teatru „Blaszany Bębenek”, pt. „Szkoła Pana Kleksa”,
• pokaz kroków sekcji tanecznej „Slavica Dance” z GOK-u w Wysokiem,
• specjalny program koncertowy Zespołu Kameralnego Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego z Zamościa,
• krótki konkurs wiedzy o Gminie z okazji 30-lecia Samorządów Gminnych w Polsce,
• „Czekoladowy Zakątek”* dla dzieci, czyli rozlewnia czekolady, soków i koktajli.

Źródło: GOK Wysokie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe