Gdzie się bawić w ostatki?

  • 13.02.2017, 10:12 (aktualizacja 13.02.2017, 14:50)
  • amaz
Gdzie się bawić w ostatki?
Koniec karnawału zbliża się wielkimi krokami. Podpowiadamy, gdzie się wybrać na zabawę ostatkową. Możliwości jest całkiem sporo, ale wolnych miejsc w lokalach coraz mniej. A więc, czytajcie, zastanawiajcie się i decydujcie, gdzie pożegnacie karnawał.

Już w tę sobotę (18 lutego) niezwykła impreza odbędzie się w zamojskiej Morandówce. Włoski Bal Maskowy rozpocznie się o godz. 19, a o jego oprawę muzyczną zadba Ex-Azja. Koszt wejściówki na imprezę to 125 zł od osoby. W menu: dania gorące, pyszne przystawki, napoje bezalkoholowe oraz stół ze słodkościami. Miejsca rezerwować można do 15 lutego, pod nr tel.: 84 530 99 00 lub osobiście w Morandówce.

Dobra zabawa zapowiada się także w Gościńcu Magnat (Kalinowice). Tu impreza ostatkowa odbędzie się 25 lutego. Osoby, które zgłoszą się w terminie do 15 lutego zapłacą 85 zł, później wejściówka będzie kosztowała 110 zł. Ostateczny termin wpłat to 21 luty. W menu 4 dania gorące, 6 przystawek, ciasto oraz ciepłe i zimne napoje. Alkohol dostępny w barze sprzedawany będzie po naprawdę okazyjnych cenach. Nie czekaj i już dziś zarezerwuj miejsce osobiście w Gościńcu lub telefonicznie pod nr tel.: 84 616 70 20. Ilość miejsc jest ograniczona.

25 lutego bawić się można także w Hotel&Resort Marina w Nieliszu. To kolejna ciekawa propozycja na huczne zakończenie karnawału. Impreza rozpocznie się o godz. 20, a wejściówka kosztuje 139 zł od osoby. W menu: 4 dania gorące, sałatki i przystawki, napoje zimne i gorące oraz alkohol bez limitu. Gości bawił będzie zespół Tango. Więcej informacji pod nr tel.: 887 080 008.

A dla tych, którzy chcą połączyć dobrą zabawę ze szczytnym celem, proponujemy wybranie się na charytatywne ostatki karnawałowe. Organizują je Hotel Carskie Koszary i Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za Krokiem" w Zamościu. Zabawa rozpocznie się 18 lutego o godz. 20 w Hotelu Carskie Koszary. Będą to już szóste takie ostatki. Ich celem jest wsparcie działań Stowarzyszenia na potrzeby adaptacji i rozbudowy budynku przekazanego w dzierżawę przez Prezydenta Miasta Zamościa przy ul. Kresowej 24 na rzecz organizacji Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz Domu Pomocy Społecznej dla dorosłych osób z niepełnosprawnością. Podczas balu goście będą mogli bawić się przy muzyce na żywo w wykonaniu zespołu Krzysztofa Stopy. W menu m.in.: powitalny drink, 4 dania gorące, deser, 3 przystawki, 2 sałatki, ciasta, owoce, napoje zimne i gorące oraz 0,5 litra alkoholu na parę. Wejściówka kosztuje 150 zł, a do nabycia jest w Hotelu Carskie Koszary. Rezerwacja i szczegółowe informacje pod nr tel.: 84 530 39 12.

 

                                                                                                             

                                                                                                        Artykuł sponsorowany

amaz

Zdjęcia (1)

Podziel się:Pozostałe